2726
عنوان

محله های تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 2108 بازدید | 118 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه دوست دارند تهران زندگی کنند؟

من دو روز با ماشینم ی چرخی زدم بالا تهران تا پایین چشمو نگرفت

همش خیابون و اپارتمان و اداره جات

از نظر امکانات هم که اکثر سهرها الان پیشرفته شدند

همش هم تی وی میگه مدارس تهران تعطیل به خاطر الودگی و ..

خیلیییی مهم حتما حتما بخونید»هر که در دنیا بیشتر صلوات بفرستد:۱)نزدیک ترین مقام به پیامبر اکرم (ص) را در آخرت دارد.۲)سنگین ترین عمل روز قیامت صلوات است. ۳)تنها چیزی که بعد نماز واجب، روز قیامت(یوم الحسره)مردم حسرت نمی خورند،صلوات است.۴)پیامبر ص:بر من بسیار صلوات بفرستید که آن نور قبر و نورصراط و نور بهشت است.۵)پیامبر (ص)،افراد را به میزان صلواتی که فرستادند می شناسد و شفاعت می کند.۶)خداوند متعال،حضرت ابراهیم (ع) را به دلیل صلوات زیاد فرستادن،خلیل اللّٰه معرفی کرد.۷)در روز جمعه،هیچ عملی بهتر از صلوات نیست و طبق روایات، فرشتگانی هستند که روز جمعه فقط صلوات را در نامه اعمال می نویسند.۸)هر کسی پایان گفتارش صلوات بفرستد،داخل بهشت خواهد شد.۹)هر دعایی که با صلوات همراه نباشد،بالا نمی رود.۱۰)صلوات باعث خشنودی خدا،آمرزش گناهان و دوری از عذاب و استجابت دعا می شود.پس بسیار بگویید: الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم    
2728
كي گفته؟؟ ديگه قيمتا انقدر بالا هم نيست

منی که خونه خریدم 😄

حاضرم خونمو بفروشم بیام یافت اباد باقیمتی که شما میگی بخرم! بعیده ١٠٠سال ساخت و کلنگی هم این قیمت باشه

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
چرا همه دوست دارند تهران زندگی کنند؟ من دو روز با ماشینم ی چرخی زدم بالا تهران تا پایین چشمو نگرفت ...

والا ما که دوست نداریم مجبوری ساکن هستیم. من منطقه ی خوب تهران هستم ولی هیچچچ فرقی بنظرم با جاهای دیگه نداره همون ترافیک همون الودگی همون اعصاب خوردی. از مرکز شهر و بازار هم دوره

🤔
منی که خونه خریدم 😄 حاضرم خونمو بفروشم بیام یافت اباد باقیمتی که شما میگی بخرم! بعیده ١٠٠سال ساخت ...

باشه عزيزم شما درست ميگي

يجوري ميگي انگار يافت آباد ارث شماست

من نظرمو گفتم

باشه عزيزم شما درست ميگي يجوري ميگي انگار يافت آباد ارث شماست من نظرمو گفتم

خب عزیز من نظرت اشتباهه

همه هم گفتن

چرا بهت برمیخوره?!

درضمن خدا از دهنت بشنوه که یه محله ارث من باشه 😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2706