2737
2739
عزیزدلم تو ماه 6بارداری زایمان کردی؟؟به چه علت

خون ریزی داشتم 

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاءالله منم امشب نوبت دارم خیلی استرس دارم تشکیل نشده باشه  خواهش میکنم برام دعا کنید

انشا الله تشکیل شده نگران نباش 

من یه بارداری پوچ داشتم واسه اونه اینقدر بی قرارم

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚
2728
قبلش اصلا نرفتی سونو یا رفتی و نبود؟

چرا دکترم خودش سونو میکرد ، حتی ۶ هفته بودم گفت قلبشم تپش داره ولی نمیدونم چرا میگفت الان نمیشه پخش کرد ولی بعدن که رفتم غربالگری برام پخش کرد 🤗

ممنون تو چند هفته متوجه شدین پوچه؟؟چه علایمی داشتین

هیچ علائمی نداشتم خوب و خوش نه درد نه لکه 

والا 7 هفته رفتم نبود فرستادم یه سونو بهتر اونجام ندیدن هیچی نبود فقط ساک بود باز دو هفته صبر کردم که شد 9 هفته این سری رفتم یه دکتر و بیمارستان فوق العاده بهتر اونجا واسم سونو واژینال انجام داد گفت نیست تشکیل نشده و رشدشم انگار یک هفته بود متوقف شده بود ...دیگه با دارو و ... سقط کردم 😔😔😔😢

دوستان من دوقلو دارم 

یکیش امروز پنج هفته و شش روزه 

یکیشک پنج هفته و پنج روزه 

هفته ی دیگ سونو واژینال دارم دوشنبه میشه هفت هفته و خورده ای نشون میده ؟؟؟ 

اظطراب دارم نی نی هام تشکیل بشن

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2740
زایمان زودرس یعنی؟؟؟دهانه سرویکستون کوتاه نبوده؟

اره.ن خوب بود یهو بازشد

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
ببخشید اینقد سوال میپرسم.تا آخرشم علایم بارداری مثل تهوع و تلخی دهان و...داشتین

حالا نمیدونم تلقین بود یا چی ولی حس میکنم از قبل از همون سونو اولی یعنی مثلا 6 هفته و چند روز علائمم کم شد ...مثل درد سینه هام و حساسیتم به بو و تحوعم و تو 9 هفته دیگه انگار نه انگار باردارم...

ممنونم انشاءالله که ایندفعه نی نیتون به سلامت میاد بغلتون

خدا کنه 

التماس دعا 

خیلی عذاب کشیدم خیلللللی 

نمیتونم فک کنم دوباره اون روزا رو ببینم 😔

خدا دستمو بگیره

2706