2733
2739
عنوان

کیا هنرنمایی با نمد بلدن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 81 بازدید | 20 پست
اخه از این کارا بلد نیستم خخخ زیاد هنر ندارم الان اصن نفهمیدم تورو چجوری درست کنم ک شبیه شید بشه🤣

دوتا حلقه ی کوچیک ی بزرگ نیاز داری یا چند تا چوب بستنی یا همون سیخ چوبی یا  ،،، 

حقه ها هم مثلا  درب سطل ماست حلقه دورش برای دایره کوچیک خوبه ،  

البته چون خودت میخوای درست کنی هیچ محدودیتی نداری میشه سری اباژورت استوانه نباشه و مربع باسه ببین چی اضافه دور ریختنی داری همونا بکار ببر 

دوتا حلقه ی کوچیک ی بزرگ نیاز داری یا چند تا چوب بستنی یا همون سیخ چوبی یا  ،،،   حق ...

چ جالب

شما هم خیلی سلیقه داری

من اصن ب فکرمم نمیرسه اینا

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چ جور فروشگاهیه لوازم خرازی؟؟ اینجاهم خیلی از این فروشگاها هست باید بپرسم

خرازی نیست ، لوازم هنری فروشیه ، مثلا ظروف و مجسمه اینا سرامیکی داره ، افراد هنری میرن میخرن ، اونا رنگ میکنن چند برابر قیمت میفروشن ، سایت داره ، توی گوگل سرچ کنی فروشگاه سحر استخر میاره برات ،سمت خودتونم باید  همچین  فروشگاهی بگردی 

2731
خرازی نیست ، لوازم هنری فروشیه ، مثلا ظروف و مجسمه اینا سرامیکی داره ، افراد هنری میرن میخرن ، اونا ...

اره مطمئنن هست

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
قربونت موفق باشی ، 

ممنونم گلم خیر ببینی