2737
2739
عنوان

اقامون دیشب برام اینو خرید

14930 بازدید | 118 پست

جمعه رفته بود برام ابنبات خریده بود  بعد من گذاشته بودمش رو میز ارایشم  که  از مهمونی اومدم بخورم...وقتی اومدم دیدم نیس داداش کوچیکش برش داشته بود منم رو دلم بود که دیشب وقتی از سرکار اومد برام این یکی ابنباتو گرفته بود...شوهر شمام گاهی از این کارا میکنه براتون خوراکی بخره عینه بچه کوچولو ها😁 شوهر من که بعضی موقعه ها برام خوراکی میگیره از سرکار میاد منم عین بچه ها ذوق میکنم😂

چ خوشکله 

چ باحالی تو🤗💕💝💌🥰

زندگی یک فرصت کوتاهه بی خیال باش هرچه دوست داری انجام بده این زندگی خوابی بیش نیست رویای شیرین و کابوس ترسناک دارد که هردو واهی و گذراس و بزودی بیدار خواهیم شد.

شوهر منم هر شب علاوه بر خوراکی که برای بچه ها میخره برای منم میخره

بستنی شکلات لواشک و... 😁😁😁

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آخرین خوراکی هامو نشونت بدم دق بخوری؟ 

غش غش

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2706