2733
2734
عنوان

نمیدونم برای چی انقدر بی محلی میکنه(مادرشوهر)

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 138 پست
من بودم هرگز تا اون ناراحتى قبلى رو حل نكردم نمى رفتم چون معلومه ك ميخاد ادامه بده و بدتر كنه  ...

ببین اگه جاریم ناراحت شه همه صف می کشن ازش بپرسن چی شده اما من سر سنگینم اونا محل نمیدن ببین من رفتم جلو حرف بزنم اون محل نمیده گفتم دیشب عروسی چطور بود گفت مثل بقیه عروسیا همین گفتم لباس عروس چه شکلی بود گفت لباس عروس بود

شادی روح عموی جوونم صلوات
مشگل من اینه اخه مادر شوهرم جوونه پیر نیس که بهونه بگیره

مادرشوهر من سنشم بالاس بابا بخدا ب سن نیست ادم کرمو .کرموا.مادرشوهره قبلیم پدرمو دراورد خدااااا لعنتش کنه

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا از دهنت بشنوه زندگیم داره میپاشه قهرم هنوز شوهرم نیومده دنبالم به خاطر اینکه به حرف خانوادشه دار ...

زیاد باهاشون لج نکن و نجنگ چون فقط خودت و شوهرت ضربه میخورید زمان میبره تا از زندگیت برن کنار.استانه ی صبرتو ببر بالا

ببین اگه جاریم ناراحت شه همه صف می کشن ازش بپرسن چی شده اما من سر سنگینم اونا محل نمیدن ببین من رفتم ...

چرا سختش مى كنى ؟؟؟؟ حرف متفرقه منظورم نيست 

يه كلام بپرس چيزى شده ؟ تماااام 

يا ميگه از فلان چيز ... صحبت مى كنيد حل ميشه يا ميگه نه ، ك بگو پس چرا اينطورى مى كنى !

مقايسه هم نكن خودت داغون ميشى ، هميشه همينه هيچ وقت دو تا عروس يكى نميشن 

حتما بلده چه جورى با مادرشوهرت تا كنه 

قلقش رو داره ك عزيزتر شده 

2731
چرا سختش مى كنى ؟؟؟؟ حرف متفرقه منظورم نيست  يه كلام بپرس چيزى شده ؟ تماااام  يا ميگه از ...

اره قلق داره فحشش داد عزیز شد ولی تربیت خانوادگی من اینطوری نیس بی احترامی کنم 

الان ناهار درست کرد دوساعته برای جاریم برده پایین اصلا نمیاد فکر کنم داره دهنش میکنه

چرا سختش مى كنى ؟؟؟؟ حرف متفرقه منظورم نيست  يه كلام بپرس چيزى شده ؟ تماااام  يا ميگه از ...

ازش پرسیدم چی شده مامان توهمی گفت کنیم درد میکنه همین بعددوماهه خوب نشده بامن اینطوری رفتار میکنه با اون جاریم نه 

از وقتی جاری دار شدم پدرم و در اوردن

از قدیم گفتن رخت دوتا هوو رو تو ی تشت میشه شست دوتا جاری رو نه.سعی کن زیاد باهاشون رفت و امد نکنی.بهونه نده دستشون فقط و فقط شوهرت مهمه

2740
اره قلق داره فحشش داد عزیز شد ولی تربیت خانوادگی من اینطوری نیس بی احترامی کنم  الان ناهار درس ...

من نگفتم بى احترامى كنى 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

هر جور صلاح مى دونى رفتار كن

انگار حرف هم و نمى فهميم 

انشالله حل ميشه 

زیاد باهاشون لج نکن و نجنگ چون فقط خودت و شوهرت ضربه میخورید زمان میبره تا از زندگیت برن کنار.استانه ...

چشم ممنون از راهنماییت عزیزم

کتاب میشناسید برام معرفی کنید که سیاست یادبگیرم شوهرم درست شه بیاد سمتم

چشم ممنون از راهنماییت عزیزم کتاب میشناسید برام معرفی کنید که سیاست یادبگیرم شوهرم درست شه بیاد سمت ...

زنان زیرک.دو تا کتابه من فایل pdf اش رو رایگان از گوگل گرفتم.کلا فقط دل شوهرتو بدست بیار و نسبت ب رفتارای اونا واکنش نشون نده چون فقط باعث میشی شوهرت بشه دشمنت.زمان میبره تا اونا از زندگیت برن کنار

زنان زیرک.دو تا کتابه من فایل pdf اش رو رایگان از گوگل گرفتم.کلا فقط دل شوهرتو بدست بیار و نسبت ب رف ...

مرسی عزیزم خیلی خیلی لطف کردی

دعا کن لطفا برام شوهرم بدون شرط و شروط بیاد دنبالم و دیگه به حرف خانوادش گوش نده 

مرسی عزیزم خیلی خیلی لطف کردی دعا کن شوهرم بدون شرط و شروط بیاد دنبالم و دیگه به حرف خانوادش گوش ند ...

انشالله.الان بهترین وقته برای ۱۰۰۱ بار خوندن ذکر یا ودود.ب نیت همسرت بخون

2706