2737
2734
عنوان

تورو خدا سر صبحی بیان بگین چیکار کنم الکی جنگ روانی درست کرد🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 87 پست
بگو من ک نمیدونستم قراره عکسا رو بفرسته گروه

انقدر گفتم بهش انگار ن انگار کو گوش شنوا

مردا رو ک میشناسی وقتی اعصابشون خورده هیچی نمیفهمن😑

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بابا یه غلطی کردم الان چیکار کنم

صبر کن آب ها آسیاب بیوفته بعد آگه آشتی نکرد منت کشی نکن ولی حرف های معمولی روبزن باهش 

و تو یک پیاله آب 4 گوشه قرآن های جیبی هستش بزن آون پیاله بریز تو سماور یا کتری .چای دم کن .و هردوت از آون چای بخورین اوضاع ناآرام خونه رو اروم میکنم .

کمی هم از آب همو پیاله با انگشتات بپاش به 4 گوشه خونه

من هروقت خونه ناآرام میشه میکنم آرامش برمیگرده 

از گروهای خانوادگی متنفرم تو گروه فامیلای شوهرم شوهر دختر خاله مامانش یه عالمه گیف س ک سی فرستاده ب ...

اره بابا 

میدونی اینا ادمیایه خوبین اما این دختر خالم متاسفانه نمیدونم چرا چیزی نگف

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2728
خوش ب حالت بیا ببین من دریایه سوتی ام فقط

خوش به حالم 😥😥😥

یعنی اوایل تو ماشین میشستیم دیگه هیچی....چرا این کارو کردی چرا شوخی میکنی ...چقدر بلبل زبونی میکنی .....اوه ه ه 

مهمونی میخواد تموم بشه استرس میگیرم 

چند روز پیش خودم رو کنترل کردم ولی نشد آخر مهمونی همش بهش لبخند میزدم مثل .....ها ...که رفتیم دعوام نکنه

یاده خودم افتادم ، شب عروسیم شوهرم گفت با کسی عکس نگیریا ، گفتم باشه ، ولی بعد با همه مهمونا عکس گر ...

منم‌خدا خیرم نده با همه عکس گرفتم 😂

نمیدونم چرا حرفا شو همون لحظه یادم میره

من و شوهرم ۱۰ ساله باهمیم،۳ سال دوست بودیم،۷ سال هم هست که ازدواج کردیم و یاد گرفتم اگه هردو طرف،وقت ...

اره وقتی دعوا بشه اگه خودش مقصر باشه قبول داره و از دلم درمیاره

منم‌خدا خیرم نده با همه عکس گرفتم 😂 نمیدونم چرا حرفا شو همون لحظه یادم میره

تازه شوهرم قبل عروسیم خیلی جلو مادرشو خوارش میگفت بهم عکس نگیری ، ولی خداییش اونا خیلی پایه ان هیچی به شوهرم نگفتن

2738
شوهر خودمو عرض میکنم...اگه جای تو بودم الان در قید حیات نبودم

بعله متوجه ام چی میگی عمیقا درکت میکنم

اگه بهش توضیح دادی گفتی درجریان نبودی دیگه ولش کن تاخودش آروم بشه...هرچی بیشتر الان توضیح بدی بدتره ولش کن..توکارای روزمره خودتو بکن اخلاقتم مث سابق باشه نمیخواد همش عذرخواهی کنیو توضیح بدی

صبر کن آب ها آسیاب بیوفته بعد آگه آشتی نکرد منت کشی نکن ولی حرف های معمولی روبزن باهش  و تو یک ...

اولشو نفهمیدم میشه دوباره بگی چیکار کنم

تازه شوهرم قبل عروسیم خیلی جلو مادرشو خوارش میگفت بهم عکس نگیری ، ولی خداییش اونا خیلی پایه ان هیچی ...

چه باحالن اونا 

مادر شوهر من که بدتر میگه میبینی حساسه مراعات کن اعصابش خورد نشه ...

بعد هم میگه به خاطر خودت میگم که ناراحتت نکنه

خوش به حالم 😥😥😥 یعنی اوایل تو ماشین میشستیم دیگه هیچی....چرا این کارو کردی چرا شوخی میکنی ...چقد ...

نمیدونم چرا انقدر شوهرایه ما گیرن بقیه فک نکنم این مشکلاتو داشته باشن

تازه شوهرم قبل عروسیم خیلی جلو مادرشو خوارش میگفت بهم عکس نگیری ، ولی خداییش اونا خیلی پایه ان هیچی ...

دمشون گرم خدایی 

2706