2733
2739
عنوان

تورو خدا سر صبحی بیان بگین چیکار کنم الکی جنگ روانی درست کرد🙁🙁🙁

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 87 پست
مگه وقتی آرومن چیزی میفهمن ......؟

لاقل ب حرفامون گوش نمیدن که بخوان چیزی بگن😂😂😂

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
چه باحالن اونا  مادر شوهر من که بدتر میگه میبینی حساسه مراعات کن اعصابش خورد نشه ... بعد هم م ...

نه بابا ، مادر شوهرو خواهر شوهرم حجاب مو جلو هیچکس ندارن ، همش به منم میگن شالتو بردار ، تو عروسیا که اصلا نمیزارن چیزی سرم باشه ، دیگه شوهرمم هیچی به مامانش نمیگه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اولشو نفهمیدم میشه دوباره بگی چیکار کنم

توی یک پیاله یا کاسه آب بریز بعد قرآن جیبی همون قرآن کوچیکارو میگم چهار گوشه قرآن رو کوچولو خیلی کم تو آب همون کاسه بزن بعد با دستت کمی از همین آب کاسه رک به 4گوشه خونه بپاش بقیه اش بریز تو کتری یا سماوی چیزی چایی درست کن بخورین

اگه بهش توضیح دادی گفتی درجریان نبودی دیگه ولش کن تاخودش آروم بشه...هرچی بیشتر الان توضیح بدی بدتره ...

اره فهمیدم منت کشی زیاد اصلا خوب نیس

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2731

فکر کنم این گره فقط به دست دختر خالت باز میشه،بهش بگو به شوهرت زنگ بزنه و بهش بگه که عکسها رو بدون اجازه تو گذاشته توی گروه و روحت هم خبر نداشته و همینکه خبر دارشدی،کلی باهاش دعوا کردی و حالا هم باهاش قهری،خلاصه یه جوری بهش بگه که راضی بشه،فکر کنم یه نفر سومی که همون دختر خالت که این گندو زده،این حرفها رو بهش بزنه بهتر باشه تا خودت،چون اگه خودت بگی،فکر میکنه که خبر داشتی و داری ماست مالی میکنی،حالا این راهم امتحان کن بلکه درست بشه

توی یک پیاله یا کاسه آب بریز بعد قرآن جیبی همون قرآن کوچیکارو میگم چهار گوشه قرآن رو کوچولو خیلی کم ...

اوکی الان فهمیدم فک کردم اول گفتی قرانو بذارم تو پیاله اب

بعضی وقتها فکر میکنم شاید خودش اینطوریه بقیه مردها رو هم این طوری میبینه  

اره ممکنه حالا ما باید با این موجودات فضایی به هر حال کنار بیایم

2738
فکر کنم این گره فقط به دست دختر خالت باز میشه،بهش بگو به شوهرت زنگ بزنه و بهش بگه که عکسها رو بدون ا ...

وای اگه اینجوری بشه که عالی میشه اما متاسفانه دختر خالم اونقدرا هم پایه نیس همه جا میره جاااار میزنه این شوهرش خیلی بد دله و اینا

فقط قهر کرد؟ چیزی نگفت؟ 

چرا دیگه خیلی حرفایه دیگه ام زد بعدش قهههههر کرد

وای اگه اینجوری بشه که عالی میشه اما متاسفانه دختر خالم اونقدرا هم پایه نیس همه جا میره جاااار میزنه ...

اه واقعا بعضیا اینطورین انگار تا حالا اونا با شوهرای خودشون بحث یا دعواشون نمیشه تا ما با شوهرمون بحث میشه میگن وااای شوهرت چرا اینطوریه عصبیه من نمیتونم با این جور آدم کنار بیام  خیلی بدن بعضیا دنبال نقطه ضعفم تو زندگی دیگران با موچین

اه واقعا بعضیا اینطورین انگار تا حالا اونا با شوهرای خودشون بحث یا دعواشون نمیشه تا ما با شوهرمون بح ...

اینم دقیقا اینجوریه نمیتونم بگم اخه باز همینم یه دردسر دیگه میشه که اصن جمع کردنی نیس فقط ابروم تو فامیل میریزه