2737
2734

شنیدم یکی از مریضاش به خاطر خطای پزشکی فوت کرده

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جدا؟؟؟كجا شنيدي عزيزم؟مطمئني؟؟ واسه ناباروري منظورم بود

نه بابا شایعه س

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
جدا؟؟؟كجا شنيدي عزيزم؟مطمئني؟؟ واسه ناباروري منظورم بود

تو همین نی نی سایت میگفتن 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
تو همین نی نی سایت میگفتن 

عزیزم شما رو میشناسم کم و بیش تعجب کردم همچین چیزی از شما شنیدم آخه کاربر محترم و با درکی هستین..ولی شایعه ست این چیزا رو باور نکنید❤

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
عزیزم شما رو میشناسم کم و بیش تعجب کردم همچین چیزی از شما شنیدم آخه کاربر محترم و با درکی هستین..ولی ...

خانم شما واسه ناباروري رفتيد پيش دكترنصر؟؟ميخوام بدونم واسه ناباروري كارش چطوره؟؟

2738
خانم شما واسه ناباروري رفتيد پيش دكترنصر؟؟ميخوام بدونم واسه ناباروري كارش چطوره؟؟

بله واسه نازایی رفتم..کارش عالیه حرف نداره یکی از بهترین دکترای نازاییه هم حرفه ای هم بسیار با اخلاق و صبور

فقط مطبش خیلی شلوغه الان نوبت میدن واسه چند ماه دیگه

بله واسه نازایی رفتم..کارش عالیه حرف نداره یکی از بهترین دکترای نازاییه هم حرفه ای هم بسیار با اخلاق ...

عزيزم من واسه يه ماه بعد وقت گرفتم اينترنتي زنگ هم زدم منشي گفت همون اينترنتي بايد وقت بگيري.شما اي وي اف كردي؟؟ميدوني هزينه اي وي اف چقدره الان حدودا؟؟

عزيزم من واسه يه ماه بعد وقت گرفتم اينترنتي زنگ هم زدم منشي گفت همون اينترنتي بايد وقت بگيري.شما اي ...

بله پنج سال پیش پیش دکتر نصر آی وی اف کردم .الان هزینه پانکچر فکر کنم حدودا ۲ تومن و هزینه انتقال ۲۵۰۰.

کلا تا زایمان ۲۰ تومنی خرج میشه

ببخشيد انقدرسوال ميپرسم توبيمارستان گاندي عمل كرديد؟

خواهش میکنم ..پنج سال پیش برا بچه اولم دکتر نصر انتقال داد تو بیمارستان بهمن . سر بچه دومم مطب نصر خیلی شلوغ بود رفتم پیش دکتر عارفی تو عرفان

خواهش میکنم ..پنج سال پیش برا بچه اولم دکتر نصر انتقال داد تو بیمارستان بهمن . سر بچه دومم مطب نصر خ ...

كدومشون بهترن واسه آي وي اف؟؟

ببخشيد خيلي معطلي داره؟؟من همه ازمايشهاي خودم وهمسرم جديد وكامله.عكس رنگي هم گرفتم 

عزیزم شما رو میشناسم کم و بیش تعجب کردم همچین چیزی از شما شنیدم آخه کاربر محترم و با درکی هستین..ولی ...

عزیزم ممنون از لطفی که به من داری. با اطمینان ننوشتم دیدی که بهشون گفتم منم شنیدم 

علت اینکه مطمئن نبودم ولی براش نوشتم این بود که خودشون تحقیق کنن اگه یه درصدم درست باشه یه وقت خدایی نکرده اتفاقی نیفته براشون. آخه جون آدم شوخی بردار نیست مخصوصا اینکه یه طفل معصومم قراره پاش وسط باشه. من خودم با دامن زدن به شایعات صد در صد مخالفم اما شایعاتی که مربوط به مرگ و زندگی باشه رو همیشه کلی راجع بهش تحقیق میکنم. 

2706