2733
2734
عنوان

دیر رفتن صبح های بچه ها به مدرسه

881 بازدید | 69 پست

سلام. مامان هایی که بچه مدرسه ای دارین که ابتداییه. 

شما صبح بچتون دیر برسه مدرسه چه کار میکنه؟ خودشون دلشون شور میزنه که دیر نرسن مدرسه؟

پسر من کلاس اوله نمیتونه هنوز بفهمه. به نظرتون طبیعیه؟

خیلی معطل هم میکنه تا حاضر شه کارهاش رو بکنه.

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

دختر من براش مهمه که زود برسه و مدام به من میگه دیر نشه

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم توقع داشته باشم یا نه ازش؟ مدرسشونم سخت گیره خیلی حساسن. انقدر من حرص میخورم صبح ها پسرم هم عین خیالش نیست.

2731
دختر من براش مهمه که زود برسه و مدام به من میگه دیر نشه

نازبانو چه کار کردی متوجه میشه؟ کلاس چندمه دخترت؟

2738
نمیدونم توقع داشته باشم یا نه ازش؟ مدرسشونم سخت گیره خیلی حساسن. انقدر من حرص میخورم صبح ها پسرم هم ...

صبح ها زودتر بیدارش کن و براش کارتون بزار تا خوابش بپره و بعدم کاراشو خودت تند تند بکن بفرستش

سرویس هم بگیری بهتره 

نمیدونم توقع داشته باشم یا نه ازش؟ مدرسشونم سخت گیره خیلی حساسن. انقدر من حرص میخورم صبح ها پسرم هم ...

عزیزم شما  تایم را متوجه میشین... زودتر بیدارش کن و کمک کن تو کارهاش ... لباساشو بپوشون .. لقمه دهانش بزار تا راه بیوفته ... کم کم  خودش انجام بده

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
شما کمکش کن حاضر بشه که دیرش نشه

کمک میکنم ولی همکاری هم نمیکنه گاهی اوقات. 

من که دخترم دوم ابتداییه به زور بیدارش میکنم به زورصبحونه میدم بهش کلی هم غرمیزنم تا لباساشو بپوشه

اخی طفلک

اگه میل نداره بهش صبحانه نده

منم دخترم دوم هست ولی صبحانه نمیخوره فقط یه لیوان شیر و خرما میدم 

براش تغذیه میزارم مدرسه میخوره

2706