2733
2734
عنوان

میشه یه دقیقه بیایین

202 بازدید | 9 پست

بچه ها مادر شوم ذات الریه گرفته بود.یه هفته بستری بود  وکلیانتی بیوتیک اونجا زدن براش.بعد از مرخصی روزی یدونه انتی بیوتیک قوی میخوره که سه تاش مونده.دو روزه هی بدنش می لرزه وفشارش پایینه و سرش گیج میره.ذکترم نمیره.منم امتحان دارم نمیتونم طولانی مدت بهش برسم.پریشب اومد خونمون افتاد.یه ب کمپلکس ب 12 زدم ،اب قند نمکم دادم بهش.صبح فشارش و حالش خولب شد.بهش گفتم دیگه اون قرصا رو نخوره.حالا دو تا دیگه ب کمپلکس ب 12 گرفتم براش.چند روز یه بار بزنم که حالش خوب بشه و ضعف انتی بیوتیکا از بدنش بره زودتر؟

میشه بگی چرا جای دکتر نشستی ‌ و امر کردی قرصاش رو قطع کنه؟!

از عوارض و مشکلات مصرف نادرست انتی بیوتیک و ناکامل رها کردن درمان خبر داری؟!

به جای این کارها هر طور شده ببریدش دکتر

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بگی چرا جای دکتر نشستی ‌ و امر کردی قرصاش رو قطع کنه؟! از عوارض و مشکلات مصرف نادرست انتی بیوت ...

دکتر نگفته همه رو بخوره.گفته اگه باز نتونستی نفس بکشی بخور.ولی با اینکه خوب شده ،میخوره بازم

من نمیدونم اما بزار دوره درمان انتی بیوتیکش کامل شه مادر شوهر من بود بهش یه امپول هوا میزدم

به خدا عروس بدی نیستم ولی موقع امتحانامه.دختراش خودشونو راحت کردن هی به شوهر من زنگ میزنن مامان حالش بده برو ببرش خونتون

عزیزم قرصا قویه 

منم یه ماه و نیمه دارو میخورم انتی بیوتیک 

الان دو دوره قوی بهم داده ۳ تا انتی بیوتیک در روز 

همش لرزش دست دارم و بیحال

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "
به خدا عروس بدی نیستم ولی موقع امتحانامه.دختراش خودشونو راحت کردن هی به شوهر من زنگ میزنن مامان حالش ...

اگه راضی میشه یه باره دیگه ببرش دکتر عزیزم

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2738
دکتر نگفته همه رو بخوره.گفته اگه باز نتونستی نفس بکشی بخور.ولی با اینکه خوب شده ،میخوره بازم

مادرشوهرت اعجوبست

خودت باش ....اگر کسی هم خوشش نیومد نیومد .دنیا کارخونه مجسمه سازی  نیست  
به خدا عروس بدی نیستم ولی موقع امتحانامه.دختراش خودشونو راحت کردن هی به شوهر من زنگ میزنن مامان حالش ...

اره میفهمم منم همین وضعو درم

تازه بعدشم میگن بدی اینش ادمو میسوزونه

برای تعجیل فرج صلوات لطفا