2737
2734

سلام دوستای گلم من ۳ ماه پیش پانکچر شدم دوروز بعد برای انتقال میرفتم وقتی رفتم گفتن ۴تا جنین داری که ۳تاشو برات باید فریز کنیم درجه کیفیشم

یکیش b

دوتاش bc

ازمایش دادم گفتن غلظت خون داری و تب با تو جه به کیست اندومتریوما..

سوالم اینه ایا برای انتقال روز اول دوم عادتم برم چه کارایی برام انجام میدن دارو دارم امپول دارم یا فقط سونو میشم ایا همشو انتقال میدن✌

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش رو  انتقال نمیدن‌.نهایت ۲ تا.

عزیزم درجه bcیعنی چی میدونمaاز همش بهتره اما من bو bc دارم جنین ۳روزه به نظرت خوبه موفقیت امیز میشه کسی بوده با یه بار انتقال اونم جنین متوسط بگیره...

2740
برای انتقال سونو میشم یا امپولم میدن

روز ۲ سونو داری با دارو که هم قرص هست هم آمپول بسته به نظر پزشک...روز دوازدهم دوباره سونو و آمپول اضافه میشه بازم لا نظر پزشک و بین روز ۱۵ تا ۱۸ انتقال

روز ۲ سونو داری با دارو که هم قرص هست هم آمپول بسته به نظر پزشک...روز دوازدهم دوباره سونو و آمپول اض ...

ممنون ز راهنماییت عشقم ایشالا نفست حق باشه و بیام تو تاپیکم خبرشو بهت بدم برام دعا کن بعد ۹سال مادر بشم😢

ممنون ز راهنماییت عشقم ایشالا نفست حق باشه و بیام تو تاپیکم خبرشو بهت بدم برام دعا کن بعد ۹سال مادر ...

ایشالا عزیزم ...فقط استرس نداشته باش و کاملا بی خیال برو تا موفق شی .‌.اگر بتونن برات بلاستوسیست انتقال بدن میگن بهتره به دکترت بگو ببین نظرش چیه

ممنون ز راهنماییت عشقم ایشالا نفست حق باشه و بیام تو تاپیکم خبرشو بهت بدم برام دعا کن بعد ۹سال مادر ...

دعا میکنم یه روز صبح بیای تاپیک بزنی عکس بیبی چک مثبتتو بذاری

زنده باد بال خدا، که فرو می افتد و درست روی شانه من می نشیند، زنده باد...
ایشالا عزیزم ...فقط استرس نداشته باش و کاملا بی خیال برو تا موفق شی .‌.اگر بتونن برات بلاستوسیست انت ...

اون دیکه چیه جنین ۵روزه منظورته 

اخه من پژوهشکده رویان میرم برای من ۳روزس والا نمیزارن حرف بزنیم

دعا میکنم یه روز صبح بیای تاپیک بزنی عکس بیبی چک مثبتتو بذاری

ای جون دلم چه انرژی قشنگی دادی بهم ایشالا ایشالا به حق امام حسین خدا عزیزاتو حفظ کنه تنت سالم باشه❤❤❤