2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رد نمیشه از رو بالش؟

نه خواهر دیگه تو خواب اکشن بازی,در نمیارن

حالا ردم بشه بره جای دوری ک نمیره

بیدار نمیشی تو طول شب مگه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2740

دخترمم 13ماهشه خیلی تو خواب جا به جا میشه.شبها مدام در حاله جابه جا کردن هستم 😂😂😂😂😂 یبار پاشدم دیدم نیست.دیدم پایین پامون خوابه سر پایین،پایین تنشو بالا😂😂😂😂

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
خب تختشو جابجا کن بذار جای گرم که بچه هم تو تختش در امن و امان بخوابه و عادت کنه😁❣

بچه من که باید منو در کنارش حس کنه اگر برم جایی حتی اگر خوابش عمیق باشه میفهمه و گریه میکنه !

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
اگه نتونه غلت بزنه گریه میکنه😅😅 باید یه فضای بی خطری رو واسش فراهم کنی

🤣🤣🤣🤣🤣خونم کوچیکه.اشپزخونه هم کلا نه اپن داره نه هیچی!مستقیم میره زیر میزغذا .میترسم یهو بندازه روش

2706