2737
2739
بچه من که باید منو در کنارش حس کنه اگر برم جایی حتی اگر خوابش عمیق باشه میفهمه و گریه میکنه !

چه باحال، بچه من فقط موقع شیر منو میخاد غیر ازاون اصلا مهم نیست من باشم فقط باباشو میخاد😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بچت چندوقتشه؟ دخترمنم فقط تو گهواره میخوابه، اتفاقا امشب تو این فکربودم از گهواره بگیرمش ولی اص ...

۱۰ ماهو نیم.

گهواره خیلی چیز خوبیه.من پسرم یک ماهه جا نمیشه بزور میخابوندم!

دیگه امشب پارچه ش پاره شد 😂😂از بس کله ش بهش فشار اورد

❤ وای نذار عادت کنه باید تو جای خودش و جدا بخوابه

۷ ماهشه 

شبا چیزی بجز بغل من نمیخواد و اصلا امکان پذیر نیست 

فقط روزا میزارم تو تختش بازی میکنه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
🤣🤣🤣🤣🤣خونم کوچیکه.اشپزخونه هم کلا نه اپن داره نه هیچی!مستقیم میره زیر میزغذا .میترسم یهو بندازه ...

عزیزم😅😅😅

حالا بالشت بزار کمی با فاصله ببین چطور میشه

بنظرم پسرت گرمایی هم باشه آخه دختر من گرماییه انقد غلت میزنه تا خنک ترین جا آروم میشه دیگه تکون نمیخوره😅😅

۱۰ ماهو نیم. گهواره خیلی چیز خوبیه.من پسرم یک ماهه جا نمیشه بزور میخابوندم! دیگه امشب پارچه ش پاره ...

من تو این فکربودم یه گهواره دیگه بگیریم براش ولی به نظرم خوب نیست زیادم عادت کنه به گهواره،

پس امشب بدون گهواره چجوری خوابوندیش؟

چه باحال، بچه من فقط موقع شیر منو میخاد غیر ازاون اصلا مهم نیست من باشم فقط باباشو میخاد😄

وای خوشششش بحالت ..

دخترم خیلی باباشو دوست داره ها خیلی

تو بغلش میره کلی بازی میکنن 

ولی برای خواب تو بغل باباش گریه میکنه فقط بغل من

در طول روزم فکر کن چندین بار میخوابه دیگه..🥴

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2740
عزیزم😅😅😅 حالا بالشت بزار کمی با فاصله ببین چطور میشه بنظرم پسرت گرمایی هم باشه آخه دختر من گرما ...

دخترمنم گرماییه انقد توخواب غلت میزنه هرچیم روشو بکشیم سریع باز میکنه میترسم یوقت سرما بخوره

وای خوشششش بحالت .. دخترم خیلی باباشو دوست داره ها خیلی تو بغلش میره کلی بازی میکنن  ولی برا ...

نه من شوهرم وقتی خونه باشه کلا دخترم میچسبه بهش اصلا بغل من نمیاد، بیرونم که فقط باید بغل باباش باشه،

بعضی وقتا فکرمیکنم اصلا منو به عنوان مامانش قبول نداره😓

نه من شوهرم وقتی خونه باشه کلا دخترم میچسبه بهش اصلا بغل من نمیاد، بیرونم که فقط باید بغل باباش باشه ...

عزیزم موقع شیر خوردن چجوریه؟ یا خوابیدن؟ باباش میخوابونش؟

۱۰ ماهو نیم. گهواره خیلی چیز خوبیه.من پسرم یک ماهه جا نمیشه بزور میخابوندم! دیگه امشب پارچه ش پاره ...

پس من واسه چی هی میگم تخت و پارک خوبه.الان دخترم دو سالشه هنوز براش بزرگه .از اول دنیا اومدنشم هر جا مسافرت رفتیم با خودمون بردیم اندازه یه ساک کوچولو میشه تازه گهواره هم میشه اوایل ازش استفاده میکردم.رااااااااحت

خدا حفظش کنه❣❤❣

مرسی عزیزم 

خدا همه بچه ها رو حفظ کنه❤️🙏🏻

2706