2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پاپ اسمر برای سرطان رحم و کشت که برای عفونت من میرم دکتر اینا میشنوم چیزی نیست فک کنم عادیه من کشت انجام دادم و پاپ اسمر نه 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
وایییی

چیز وحشتناکی نیست بابا سالی یبار یا شش ماه یبار باید پاپ اسمر انجام بشه احتمالا دوستمون عفونت داره که براش نوشتن 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2738

کشت که مطمینم برای عفونت همه انجام میدن ادرار ازت میگیرن که اگه عفونت داری رفع بشه من انجام دادم و این اسمیر مجاری نمیدونم چیه یه اسمیر میشناسم که ازمایش سرطان رحم و hpv یعنی زگیل تناسلی برا اونا میگیرن سالی یبار حداقل باید انجام بدی من اینو انجام ندادم ولی نگران کننده نیست شاید واجب ازمایشش 

سوزش وخارش ندارم فقط ترشح دارم ک بوی بدی داره 

احتمالا عفونت داری منم سوزش خارش نداشتم ترشح بوی بد داشتم عفونت بود یه هفته ای خوب شدم 

2706