2733
2734
عنوان

من مراعات نکن خاک برسر

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم ۳۴ هفته دیگه خطر سقط نداره دور ا جون خطر پارگی کیسه آب و مرگ به دلایل مختلف وجود داره  ...

مرگ به چ دلایلی رخ میده 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
2731
مطمینی ؟ 

حالا شما بیشتر استراحت کن اگه لک دیدی یا تکوناش کم شد یه دکتر برو ولی کلا من نشنیدم تو ماههای آخر بچه به خاطر سنگینی کار بیافته اون مال سه چهار ماه اوله 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
2740
خدا بخواد میمونه من بچه دوونیم سالمو ازاول کلی بغلش کردم نزدیک سیزده کیلو هس ولی خب خدا نگه داشت.الا ...

اخ‌ جون مرسی اینو گفتی 

الانم بغل میکنی؟ 

یادت باشه بچه ای که به این دنیا میاری به خواسته خودت بوده و اون مجبورت نکرده پس طلبکار نباش
مرگ به چ دلایلی رخ میده 

مثل پیچیدن بند ناف دور گردنش   فشار بالای مادر بیماریای مادر عفونت زنان مادر که اگر شدید بشه

مسمومیت بارداری 

خوردن زیاد ویتامین آ که اگر باعث مرگ نشه عواررض فوق شدید داره و....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
دور از جون .ممکنه زایمان زود رس یا پارگی کیسه آب چرا بمیره 😐افتادگی رحم پیدا نکنی خوبه😑

😢

حتما صبح برو خانه بهداشتتون ضربان قلبشو چک کن دلت حال بیاد استراحتم بکن یادت باشه پرش رفته کمش مونده ...

یه تکونی خورد 

ینی حالش خوبه؟