2733
2734
عنوان

جاری شلخته من

14166 بازدید | 108 پست

اقا اول بگم دعوام نکنین امروز رفته بودم خونه مادر شوهرم مادر شوهرم یکم نشستم بعد جاریم هم اونجا بود توی یک حیاط زندگی میکنن بعد ناهار مادر شوهرم گفت دارم میرم مراسم سوم شوهر دوستم شما هم پاشید برین خونه جاریت من با جاریم صمیمی هستم ولی به خاطر اینکه مادر شوهرم اگه برم خونه اونا و نیام خونه اون ناراحت میشه زیاد نمیرم خونشون بعد جاریم گفت پاشو بریم منم گفت باشه اینم بگم جاریم بچه نداره و شوهرش هم شب از سرکار میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط مادر شوهرت که بیرونتون کرد 🙄

این که بیرون کردن نیس گفته دارم میرم مراسم لابد راحتن باهم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

خب حالا ادامشو میفرمودین

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2738

خبببب

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

چشمتون روز بد نرینه از در خونه که وارد شدم یه بوی بدی اومد که نگو یکم جلو تر رفتیم و وارد هال شدیم بازار شام زیر شلواری برادر شوهرم تو زمین بود تو اشپز خونه انگار بمب ترکیده بود اون بوی بدم یه سطل اشغال گنده تو اشپز خونه گذاشته پر پر جوری که درس بسته نشده بود

این که بیرون کردن نیس گفته دارم میرم مراسم لابد راحتن باهم

گفته پاشید برید خونه جاریت ،میتونست محترمانه بگه من باید برم بیرون ،شما باشین تا برگردم ،بالخره ادم خودش شعور داده وقتی میبینه صاحبخونه داره میره دیگه اونجا نمی مونه،

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

با عنوانت حتما میخوای بگی اون شلخته اس من خوبم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
جاریه منی چون من شلخته ام

من خونه ام تمیز باشه کسی نمیادا اما اگه روزی خدایی نکرده خونه ام یکم نامرتب باشه صد در صد همسایه ام میاد

چشمتون روز بد نرینه از در خونه که وارد شدم یه بوی بدی اومد که نگو یکم جلو تر رفتیم و وارد هال شدیم ب ...

چه بد 

2706