2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
با دست خودش

قلم شه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2738

یه بار جلوی مادرم یه سیلی بهم زد

مامانمم زدش از خونه پرتش کرد بیرون😆

دیگ فحششم بدم هیچی نمیگه . 

هر وقتم خیلی تو مخش برم

بخاد بزنه ، من بیشتر میزنم 

انقدر کولی بازی در میارم

از ترس آبروش خاموش میشه

سعی کن ضربه اولو تو بزنی 

اونم جای حساسش

دیگه غلط میکنه دست روت بلند کنه

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
من زندگیمو دوس دارم اما سالی یه بار زندگیم جهنم میشه خیلی درمونده شدم خواهشا کمکم کنید

من با جوری وانمود میکردم که ازش میترسم دوری میکردم ازش باهاش حرف نمیردم خودش دبد من دارم از ش دور میشم یواش یواش از سرش افتاد اما دبگه منم عصبانی شدنی جلو روش واینمیسم کتک بخورم

سالی ی بار؟ من ماهی گاهی وقتام هفته ایی فکر نمیکنم کسی ک دیده پدرش نادرشو میزده و این ب خودش رسیده ...

اون تو خانوادش همچین چیزی نیست نمیدونم به کی رفته، تو این مواقع چیکار میگنی

خیلی کم زورم چیز سنگینم نمیتونم بلند کنم

خوب باید کار کنی، همه روز اول صعیفن؛ .

من جثه ریزی دارم ولی خیلی فرزم، همسرم منو نمیزنه؛  ولی کلا بنظرم مردی که اهل دست بلند کردن هست و ترک هم نمیکنه یا باید جدی برخورد بشه باهاش، یا خودت رو خودت کار کنی ورزش کنی؛ 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706