2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرسال خونه پدرشوهر...اصلا خوش نمیگذره.پیرمرد پیرزن ساعت ۱۰که میشه چرتشون میگیره..شب نشینی نمیکنن..نریم هم ناراحت میشن....خونه پدرخودمم که شهردیگست.....

تازه بدبختی اینه شام و هندوانه و انار و همه چیرو باید قبل ساعت ده تند تند رو هم ودرهم بخوریم..تا خواب نرفتن😂

وقتی خدا را دارم...بی نیاز از هرکسی هستم..💕

ما از همین حالا پدرشوهرم گفته شب یلدا بیاین اونجا همه رو دعوت کرده 

خوش میگذره البته دیدن جاریم حالمو بد میکنه ولی سعی میکنم‌نبینمش

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731
هرسال خونه پدرشوهر...اصلا خوش نمیگذره.پیرمرد پیرزن ساعت ۱۰که میشه چرتشون میگیره..شب نشینی نمیکنن..نر ...

ای جان 

خوبه ک زود بخورید جمع کن ساعت نه بیاین خونه خودتون راحت 

من دلم میخواد زود بیام خونه اما خانواده شوهرم خیلی میشینن بچه ها هم ک اینقدر سروصدا دارن مگه میشه کسی بخوابه اونجا

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
مامیگم پارسال پیش خانواده من بودیم  سال دیگه خانواده تو هرسال  دعوا ودلخوری نداریم

ماام همین قراره کرده بودیم اماالان دوساله میریم خونه پدرشوهرمینا من سره حرفم هستم اون زد زیره قولش☹

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙
2738
می خوای امسال یامن بیام خونه شما یا تو بیا خونه ما اگر بیای خوشحال میشم قدمتم روی چشام

شما بیاین من خوشحال میشم عزیزم یه دنیا ممنونم بابت همین تعارفی که کردین شایدباورت نشه به همین یه دونه حرف که یکی بهم بگه احتیاج داشتم 😊

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه
میتونم بپرسم چرا کسی رو‌ندارید؟

بله من خودم فقط مادر دارم که بودونبودش یکیه اونم ده ساعتی دوره ازم همسرم پدرومادر وهیشکی نداره متاسفانه .

خدایا ما را ان ده که ان به مگذار مارو به که و مه

خونه مامان بزرگم

یه نفر کیک درست میکنه! یکی شام میگیره! یکی میوه میگیره! یکی شیرینی میگیره! یکی آجیل! یکی.....

ولی شب یلدا زمانی شب یلدا بود که بابابزگم زنده بود!'الان دیگه مثل سابق یلدا رو ندوست!

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
من با خاله و دخترخاله هام و برادر و خانومش هر سال خونه مامانمیم. امسال پنج شنبه میگیریم. 

مام پنجشنبه قراره دورهم جمع بشیم

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
جریانش مفصله خواهر ساعتها ازخانوادم دورم .همسرم هم هیشکی نداره 

ماهم سهر غریب زندگی میکنیم تازه دیشب فهمیدم شوهرم شب یلدا ماموریت میره یعنی من و بچه ها تنهاییم

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2706