2733
2739
عنوان

خداوکیلی حس ششمتون خوبه یا همینجوری میگید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 186 پست
تو تاپیکات زندگیتو همه گفتی عزیزم

اشتباه گفت ب طعنه گفتم 

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر حدودا هم میفهمید،به منم بگید این بیماری که درگیرشم ،آخرش چی میشه

بیماریت خوب نمیشه ولی دلیل مرگت (خدای نکرده بعد از صد سال)بیماریت نیست

خدایا منتظر معجزه هایت هستم دستهایم بلند سرم به اسمان 

قیافم بگید چطوریه اینو بگید دیگه تمومه

من خیلی دلم گرفته اگه ی وقت ناراحتتون میکنم ببخشید بذارید ب پای اینهمه بدبختیام. من دارم میرم از نی نی سایت یادم نمیره مهربونی و دلسوزی خیلیاتونو. باشما تنهاییام پر شد. اگه یادم بودین دعا کنین با خبر خوش برگردمو. بگم من رسیدم به آرامش. عاشقتونم
2738
خب ماهم میگیم ک بخندیم دیگه

خب پس من چی تنمه؟

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
😂کاش انقدنزدیک بود 

تو خیالات زیادی داری تو اوج خیالات با خودت خوشی.فقط هم خیالن

عاشق اینم که اولین پست هر تاپیک و من بزارم😂😂   عاشق اینم ریپلای کنید😂😂😂نگاه به پروفایلم نکن خشن و زشته بع ولا خوشگلم و جذاب.😎تازه تو دل برو و با نمک هم هستم
2706