2733
2739
عنوان

کسی معنی اسم کسرا رو میدونه؟

384 بازدید | 8 پست

من این اسمو خیلی دوس دارم کسی معنیش رو بلده؟ کسرا 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

والا منم خیلیییییی این اسم را دوست داشتم ولی یکی از دوستام بهم گفت یک کاخی بوده که پیامبر نفرینش کرده، چون پادشاه‌ او به اسلام ایمان نیاورده

منم خورد تو ذوقم نذاشتم، راست و دروغش هم پای دوستم

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
نمیدونم  خب بزن  تو  نت  ولی  خیلی قشنگه  کاملا کاملا کالا اسم پارسیه ...

تو نت خیلی نظرات متفاوته گفتم شاید اینجا بهتر نتیجه بگیرم بعضیا میگن معرب خسرو هست بعضیا میگن از کلمات فارسی که وارد زبان عربی شده، دوس دارم این اسمو رو پسرم بذارم انشالله😍میخوام مطمئن بشم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
کسرا  یا  کسری

کسرا، میگن معنیشو ن فرق داره

2738