2737
2739

دخترم ۱۱ماهشه ،به دلیل ویروسی که گرفت تمام دهانش تبخال زد ونتوست  چندروزی شیشه شیرشو بخوره ،شیر خودمم که از همون اول نخورد

الانم بعد دوهفته که گذشته اصلا لب به شیشه نمیزنه نمیدونم چیکار کنم ،شیرشو میریزم تو لیوان نمیخوره 

دکتر میگه اگر نخوره دچاره کمبود کلسیم میشه یه راه حل بهم بدین میشه شیرو با چیزی میکس کنم بهش بدم یا یه راه دیگه نشونم بدین ممنون

من تو این ۱۱ماه قطره اهن وآد هم هرزگاهی بهش دادم دائم ندادم

تو خواب هم نمیخوره؟ 

باقاشق چی؟ 

اگر نخورد با سوپش قاطی کن بهش بده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب عزیزم براش فرنی و حریره بادوم درست کن مقویه هر روز و توش شیر خشک بریز یه پیمانه برا هر وعده

ولی دکترش گفت با شیر گاو میتونی فرنی و حریره درست کنی ،از شیر خشک چیزی نگفت ،ولی همین کارو میکنم از فردا غذاشو با شیر خشک درست میکنم ممنونم

ولی دکترش گفت با شیر گاو میتونی فرنی و حریره درست کنی ،از شیر خشک چیزی نگفت ،ولی همین کارو میکنم از ...

شیرگاو اگر حساسیت نداره که خیلی هم عالیه، جفتشونو امتحان کن ببین کدومو دوس داره

2740
اصلا نمیخوره،به هیچ وجه حاضر نیست میشه شیرخشک و با سوپ قاطی کرد؟

اره میشه عروس خاله من همینکارو میکنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏