2733
2739
انشالله خبر بارداریت رو بهم بدی. عزیزم اگه خواستی در مورد بارداری میتونم راهنماییت کنم تجربه و مطالع ...

شوهرم مشکل داره  .. قرص کمر  واسه  صعف کمر خودم جطور 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم تحرکی اسپرم داره؟ منظورت از ضعف کمر چیه؟

کمرم درد میکنه قسمت گودیش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

مورفولوزی  و تحرکش  بد

2731
مورفولوزی  و تحرکش  بد

دارو مصرف کرده؟ آی یو آی و آی وی اف و ازاین چیزا رفتی؟؟؟ شوهر منم کم تحرکی اسپرم داشت خودمون درمان کردیم من تو ۴ سال ۳ بار باردار شدم دوتا پسر سالم دارم و یه دخترم که سقط شد و ازدستش دادم

عزیزم برای شوهرت خرنوب بگیر البته شیره خرنوب رو عطاری ها دارن شربت کنه بخوره. فلفل سیاه رو از سر سفره ات حذف نکن.‌زیره سبز و سیاه رو قاطی کن دایم بزار سر سفره ات. عسل طبیعی بخورید. پیاز بیشتر مصرف کنید. دارچین و زنجبیل هم خ استفاده کن

عزیزم برای شوهرت خرنوب بگیر البته شیره خرنوب رو عطاری ها دارن شربت کنه بخوره. فلفل سیاه رو از سر سفر ...

من ۵ بار ای یو ای کردم قرار شد برم ای وی اف که نرفتم و بااین چیزا طبیعی باردار شدم. یه مدت دارو و دکتر و قرص رو کنار بزار

2740
عزیزم برای شوهرت خرنوب بگیر البته شیره خرنوب رو عطاری ها دارن شربت کنه بخوره. فلفل سیاه رو از سر سفر ...

اره خرنوب  یک ماه خورد زود انزالیش خوب شد ... ولی ازمایش نرفت   ..بره ازمایش  دوباره یه دوره ۳ ماهه  یا ۶ ماهه میدم بخوره ...  میکرو کردم سقط شد .. باشه گلم .. اینا روانجام میدم  

من خود خرنوب گرفتم  میجوشوندم  مطگن  از شیرش بهتر..  چند ماه خرنوب خورد شوهرت

من خود خرنوب گرفتم  میجوشوندم  مطگن  از شیرش بهتر..  چند ماه خرنوب خورد شوهرت

۶ یا ۷ ماه خورد. اوایل خود خرنوب رو میگرفت بعد دید داخلش کرم دارن شیره گرفت شربت میکرد صبح ناشتا و شب موقع خواب میخورد

۶ یا ۷ ماه خورد. اوایل خود خرنوب رو میگرفت بعد دید داخلش کرم دارن شیره گرفت شربت میکرد صبح ناشتا و ش ...

صبح و شب  چند قاشق  شربتو میخورد

2706