2737
2734
کلا سر از کار خدا درنمیارم میخاییم نمیده نمیخواییم میده چ بدونم گیجمون کرده

دقیقا. من ناشکری کردم موقع بارداری و اونم ازم گرفت و چشمهامو گریون گذاشت. قربون خدا و حکمتش برم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا خدا نخاد  برگی از درخت نمیفته   ..من  اینو  خیلی دیدم تو زندگی اطرافیان  و خودم  ..  که هر چیزی یه زمانی داره   مثلا  یکی به هر دری میزد  تا تو کارش  موفق بشه  نشد که نشد  ولی  بعد چند وقت  خدا خاست  خود  به خود شد.   

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

نه،به قسمت اعتقاد ندارم،اونوقت دیگه عقل واختیار بی معنیه،

اگرم چیزی پیش میاد،با اختیار وعقل خودمونه،واتفاقاتی هستند که در دایره اختیارات ما نیستن بلکه شرایط باعث میشه که اون اتفاق بیفته ودرواقع از اختیار ما خارج بشه،تو تصادفات دورز جون یکی فوت میکنه،میگن قسمتش بود،!!!اگه خودش یا ضارب دقت میکرد ایا پیش میومد!!؟وووو

2728
دقیقا. من ناشکری کردم موقع بارداری و اونم ازم گرفت و چشمهامو گریون گذاشت. قربون خدا و حکمتش برم

ایشالا یه نی نی توپولو ناز بهت میده خدای ما بزرگ تر از این حرفاست فقط عقل ما قد نمیده ب حکمتش نا امید نباش دستای خدا پر از لخنده ب توام یکی از اون خوشگلاشو میده مطمئنم

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
تا خدا نخاد  برگی از درخت نمیفته   ..من  اینو  خیلی دیدم تو زندگی اطرافیان   ...

ببین گلم،اگه بخوایم همه چی پا خدا بزلریم،پس عقل واختیار که خدا خودش داده چی میشه،،،،،اما گاهی دعا های خودمون واعمالمون نسبت به خداودیگران،باعث میشه که خداوند بیشتر مراقبمون باشه وکمک کنه یا اینکه بالعکس تو کارمون گره بندازه وعقوبت کارمون ببینیم

در مورد بچه اصرار نکن   ما تلاش  مونو میکنیم  شد شد نشد نشد    من با  میکرو سقط کردم  نمیگم  غصه نخوردم  چرا  حتی الان  صبحی  نیست که با فکرش  از خاب پانشم  شب با فکرش نخابم  . فقط  روز  اول سقطم  چون دلم واسه شوهرم سوخت    هیچ وقت تو  این سالها ازش نشنیدم  بگه  بچه  یا چرا ندارم  وووو   ..ولی بعد مثبت شدن  بهم گفت  من دارم بابا میشم  اخه😭😭  همون  یه حرفش باعث شد   من  روز اول  بعد سقطم  بگم  چرا   چرا  خدا  بچم و گرفت  من طاقت  غم  اونو نداشتم   نه گریه کرد  نه هیچی   فقط ساکت بود  ...  دیگه  یادم  نمیاد  تو این  ۷  سال گفته باشم  ..

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
کلا سر از کار خدا درنمیارم میخاییم نمیده نمیخواییم میده چ بدونم گیجمون کرده

اینکه هرچیزی بزاریم پای خدا،نعوذبالله کفر هست،ولی ما دیواری کوتاه تراز خدا نداریم،

ببین عزیزم،خدا ظالم نیس،بخاطر عقل وقدرت انتخاب مارو اشرف مخلوقات کرده،اگه همه چی با خداست،پس فرق ما با بقیه چیه،پس معاد واسه چیع

2738
اینکه هرچیزی بزاریم پای خدا،نعوذبالله کفر هست،ولی ما دیواری کوتاه تراز خدا نداریم، ببین عزیزم،خدا ظ ...

من اطلاعات دینیم ضعیفه کلا خوشم نمیاد چیز زیادی بدونم درحد عقل خودم ب همه چی نگا میکنم بابقیشم کارندارم اینیم ک گفتم قاطی کردیم خو یه جاهایی ادم واسه یه چیزی خیلی تلاش میکنه نمیشه واقعااااا نمیشه بعضی وقتام هیچ کاری نمیکنی و میشه اینو با چی واقعا واسه خودت توجیح میکنی؟؟من میگم حکمتش بوده نداده بهم چون شاید صلاح من تو اون نبوده اینجوری دیگ با خودش(خدا)یخورده دعوا میکنم بحث میکنم بعدم تهش میگم هرجور خودت بخوای،من اینجوری اروم میشم

دستات بلرزه ولی لبات بخنده.....آخ اگ بدونی چی میگم/زیادی خوب بودن مث داشتن یه کروموزوم اضافه مُنگُل تصورمیشی،دوس داشتن زیادیم همینطور...
ایشالا یه نی نی توپولو ناز بهت میده خدای ما بزرگ تر از این حرفاست فقط عقل ما قد نمیده ب حکمتش نا امی ...

خدا رو شکر با ۲ ماه فاصله یه پسر داد بهم. ولی همیشه غم اون اتفاق آزارم میده

خدا رو شکر با ۲ ماه فاصله یه پسر داد بهم. ولی همیشه غم اون اتفاق آزارم میده

خداروشکررررر😍😍😍😍😍

الان بارداری ؟ خدا رو شکر. خدا بمن ۲تا پسرسالم داده قربونش برم.قسمت همه منتظرا بشه

نه  الکیه  تیکرم  ...  خاب پس  خدهروشکر پس داری  🥰🥰😍🥰😍

نه  الکیه  تیکرم  ...  خاب پس  خدهروشکر پس داری  🥰🥰😍🥰😍

انشالله خبر بارداریت رو بهم بدی. عزیزم اگه خواستی در مورد بارداری میتونم راهنماییت کنم تجربه و مطالعه زیاد دارم در این مورد

2706