2737
2739

تا میتونی شلغم بدید . سوپ درست کنید من شنیدم سوپ خروس و کرفس و هویج و کمی گندم و شلغم  عالیه. خروس نشد مرغ ولی زیاد بپزه تا عصارشو بگیرید بدید بخوره. استخوناشم بریزید توسوپ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مایعات و پرتغال و شلغم فراووون بخوره اینارو من دوسه کیلو خوردم تو دوروز از اینا کلی اب ولرم و ... دیگه به ویزیت نرسیدم همشم خواب بودم

اصلا نمیتونستم راه برم اینقد که تهوع و سرگیجه داشتم میخواستن زنگ بزنن اورژانس نذاشتم 

دوروزه اون قله شو گذروندم

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2731
تا میتونی شلغم بدید . سوپ درست کنید من شنیدم سوپ خروس و کرفس و هویج و کمی گندم و شلغم  عالیه. خ ...

من آنفولانزای معمولی گرفته بودم اصلا سه روز مث زن حامله غذا میدیدم بالا میاوردم اصن دهنم یه مزه بدی داشت چجوری به مریض از این غذاها میدین؟

جدی؟؟؟ همینه پسرمن خوب نمیشه!؟

اره آب پرتقال سرفه رو بدتر میکنه ماست و لبنیات هم ندین

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2740
وای دقیقا منممم دحترمو نبردم خیلیی خسته شده خودمم خسته شدم باردارم هستم

از کی میفرستیش گفتم شاید جشن یلدارو ببرمش

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
من آنفولانزای معمولی گرفته بودم اصلا سه روز مث زن حامله غذا میدیدم بالا میاوردم اصن دهنم یه مزه بدی ...

مریض باید این غذاهارو بخوره.نخوره که نمیتونه سرپاشه.خودشو نخوره مهم نیست چند قاشق ابشو بخوره بسه

[QUOTE=114873139]وای دقیقا منممم دحترمو نبردم خیلیی خسته شده خودمم خسته شدم باردارم   از کی میفرستیش من شاید برای جشن یلدا ببرمش

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
مریض باید این غذاهارو بخوره.نخوره که نمیتونه سرپاشه.خودشو نخوره مهم نیست چند قاشق ابشو بخوره بسه

میدونم ولی اون لحطه که امیدوارم هیچ وقت تجربش نکنید انقد حال آدم بده که نمیتونه چیزی بخوره بالا میاره خو

دختر منم ۹ ماهشه اونو چی بدم

عزیزم زیاد اطلاعات در این حد ندارم

اگر منعی نداره به بچه ۹ ماهه آب سیب دادن، به نظرم همون خوب و مقویه

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥
2706