2733
2734
عنوان

چقد من ازین دخترا تو پیام بازرگانی بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 3185 بازدید | 155 پست
اون مرده میاد دلپذیر و تبلیغ میکنه تو دور همی بود از اون بدم میاد

واااای منم حالش نبود بگم 

نمیدونم چطوری مردم عاشقش اند!!!!!

❤سردار سلیمانی و مدافعان حرم ❤ عشق ظلم ستیزان. کاش مثل شما باشم سردار جان🌹
سردوش سوباااان نفرت انگیز ترینه  بعدشم معلم خصوصی پرش

سوبان ب نظرتون راسته واقعا؟

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوهر من تو شرکت عالیسه هر کی ما رو میبینه میگه لیموشو بدم هلوشو بدم😬

جان من تریبون ما باش و پیغام ما رو برسون بگو ملت از تبلیغ عاااالیس متنفرن برو به مدیرت بگو😩😩😩😩

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2738

سیررررتاپیاز😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
سوبان ب نظرتون راسته واقعا؟

من یه ویدیو تو اینستا دیدم که فشار اب کم بود سردوش سوبان وصل کردن کلا قطع شد اب 😂😂😂😂بعد اون مرده فحش میداد میگفت با این اب نمیشه خورد چ برسه به حموم کردن 

گاهی فقط خودت میدونی چقد اون ادم سابق نیستی...
از اون تبلیغ کنسرو که یکی از دخترا مثل دَله‌ها میره تو ون شروع میکنه یواشکی تک‌خوری کردن و دوستاش چر ...

از همش بدتر کنسرو لوبیا کنارش نیمرو😂

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

انگلیسی بازیه زبان آموز راضیه، صداش خیلی رو مخه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
ولی مادره که خجالت میکشه قشنگ بازی کرده خجالت از چهره ش می باره

ینی بی‌شعور تر از شخصیت عمه خانوم ندیدم 🤣🤣

2706