2737
2739
خدانکنه انشالله سالهای سال باهم خوش و خرم زندگی کنید

مرسی عزیزم همچنین اما خب یکی از دغدغه های فکریم هست دستمم بستست ن میتونم الان برم اموالو به نام پسرم کنم چون اگه اینکارو کنم تا ۱۸سالگیش نمیتونیم دست به هیچی بزنیم ن بفروشیم ن هیچی از اونطرفم ک میگم اگه چیزیم بشه پس حق بچم چی 

محکم بشین دلم این دور اخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی مال و منال داری؟😂😂خاک تو سرم چرا من هیچی ندارم

ن بابا مال و منالم کجا بود ی دانگ خونه ب نامم با مهریه ام و سهامی ک مفتم نمی ارزه خب هر چی باشه فردا خواهر برادرام اومدن مدعی شدن بچه ندارم ک شوهر بدبختم چکار کنه بهتره قبل فحش خوردن وصیت کنم😉😂 طلا ک داری مهریه ک داری همش جز اموال زنه البته اگه بچه داشته بلشی ک خدد ب خود میرسه ب بجه البته دور از جونتااا کلی میگم

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
2728

دوس دارم حالا حالاها باشم کنار همسرم ودخترم و خانوادم علی الخصوص دخترم چون کوچیکه و به من نیاز داره ولی حتی اگه نباشم بازم به رعفت خدا اعتقاد دارم و میدونم که مواظب دخترم هست پس تسلیم خواستشم

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
مرسی عزیزم همچنین اما خب یکی از دغدغه های فکریم هست دستمم بستست ن میتونم الان برم اموالو به نام پسرم ...

انشالله مشکلی پیش نمیادنکن ازین فکرا...خداحواسش ب همه هس❤

گیرم ک خلق را ب طریقی فریفتی(:بادست انتقام طبیعت چ میکنی؟؟؟
اون دنیا باکی تلی حرف بزنی🤣

با شوشو نه که زنگ می زنم ارواح عمش دوساعت قربون صدقم می ره دلم براش تنگ می شه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
اره جالبه....منم بنویسم ....فکر بدی نیس

وصیت نوشتن نشانه بدی نیس کار بدی هم نیس اتفاقا میشه دراوج امید ب زندگی وصیت نوشت چون هیچ کس از ی ساعت بعدش خبر نداره

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد
با شوشو نه که زنگ می زنم ارواح عمش دوساعت قربون صدقم می ره دلم براش تنگ می شه 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هروقت دلش تنگ شد بگوبیادپیشت🤣

گیرم ک خلق را ب طریقی فریفتی(:بادست انتقام طبیعت چ میکنی؟؟؟
منظورم برا بچه ست وگرنه من وقتی بمیرم.شوهرم بره 60تا زن بگیره همزمان!بمن چه😂😂😂 مطمئن باش بچه رو ن ...

میدونی مامانم تا ۹ماهگیم پیش من موند و مدام یا من میرفتم یا اون میموند و این باعث شده بود که بچم زیاد بهم وابسته نباشه یعنی چون همه کاراش با مامانم بود بچه منم ک شیرخشکی بود کلا فک میکرد مامانم مادرشه بعد ۹ماهگی ک رفت ما به هم وابسته شدیم الان حتی پیش باباشم نمیمونه با اینکه عاشق باباشه ولی همش بهونمو میگیره.بالاخره فکرایی که هست من همیشه همه جوانب همه چیزو میسنجم و از این اخلاقمم متنفرم 

محکم بشین دلم این دور اخره

ن نمیرم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2706