2733
2734
عنوان

ديوونه شدم ديگه الان حق با كيه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 261 بازدید | 32 پست
گلم شوهر منم از این شوخیا میکنه میگه دوست دارم تو هم بخوری از گلوم پایین نمیره جلو خودتو میگرفتی عوق ...

عزیزم حق با تو هست ولی عوق زدن دست خود آدم نیست بخدا

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه رفتی بازار روغن دنبه نخر و شبا یه شام سبک اماده کن که خودش نخواد دست به کار شه بو راه بندازه

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2731
2740

اینجا که از شوهرش بیشتر باهاش دعوا کردید

بیچاره مگه چیکار کردههه

مگه حالت تهوع ارادیه؟!؟!؟!! 

دوستان من اینجا یا برای سرگرمی میام یا مشورت‌ سر مسائل جزئی، نینی سایت اتاق درمان نیست!!! خیلی از مشکلات شما که ازم اینجا میپرسید، نیاز به یه مراجعه حضوری و با کیفیت به یه روانشناس خوب داره!!! برای روانتون ارزش قائل شید!!! دانشجوی دکتری روانشناسی بالینی
نمیدونم این مردا چرا بعضی وقتها انقد اصرار بیخودی میکنن .شماکار بدی نکردی شاید از جایی ناراحتی داشته

از صبح با بچه جون نميمونه برام از بس اذيت ميكنه اينم كه از سركار مياد به جاى اينكه يكم كمك حالم باشه بايد ناز اينم بكشم

حق با تو هست چون شوهرت میدونست تو دوست نداری و با زور بهت غذا داده حق با شوهرت هم هست چون خب حالش به هم خورده و باز هم حق با توئه چون شوهرت سر یه همچین چیز کوچیکی حرف بد زده در نتیجه بیشتر حق با تویه اما برین آشتی کنین زندگی کوتاه تر از ایناست که با این بحث ها اعصابتونو خراب کنید

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
من نخريدم مادرشوهرم داده

وقتی شوهرت کاره  نیست خونه از روش روزی  یه قاشق مربا خوری بردار بنداز بره تموم شه 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
چی بگم واله من بودم تا مرگ مقاومت میکردم که شوهرم ناراحت نشه😄

خیلی خانومی تو جونم ولی هر کس یه آستانه تحملی داره

2706