2737
2734
عنوان

اهوازیای عزیز میشه بیاین

224 بازدید | 33 پست

دنبال دکتر خوبم که سزارینم کنه که هزینه مناسب بگیره دکترم گرون میگیره ازپسش برنمیام نمیدونم کدوم دکتر دور ور ۴ملیون میگیره 

@narngk  

@مامان_ماهانی    

خدایا خودت کمکم کن یاارحم الراحمین❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام، حنا خرمشاهی خیلی راحت سزارین میکنه، کیانپارس خیابان سوم شرقی، ساختمان پارس ، طبقه سوم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
سلام، حنا خرمشاهی خیلی راحت سزارین میکنه، کیانپارس خیابان سوم شرقی، ساختمان پارس ، طبقه سوم

چقدر میگیره کدوم بیمارستان میره کارش چطوره؟؟

2738
چقدر میگیره کدوم بیمارستان میره کارش چطوره؟؟

شهریور ۴ تومن از یکی اشناها گرفته بود، بیمارستان آریا، 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
بیمارستان اروند و دور و بر ۴۲۰۰فکرکنم 

اخه من دوقلوه هزینه اش فرق میکنه هزینه اش؟؟اروند بیمارستانش خوبه؟؟تاالان نرفتم اونجا

خودم اومدم  من دکترم  مسیح. بوده نمیدونمم الان چقدر  خودت دکترت کیه

سارا مسیح عالیه

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

سلام عزیزم من سیما کرم زاده ۵۵ بود 

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
خودم اومدم  من دکترم  مسیح. بوده نمیدونمم الان چقدر  خودت دکترت کیه

دکتر فرحناده خیلی داره گرون میگه نمیتونم بدم گفتم عوصش کنم بیمه ما تا۴میلیون بیشتر تقبل نمیکنه دوتا مسیح داریم خواهرن کدومش؟؟

اخه من دوقلوه هزینه اش فرق میکنه هزینه اش؟؟اروند بیمارستانش خوبه؟؟تاالان نرفتم اونجا

پرسنل بیمارستان خوب بود لااقل خیلی بهتر اپادانا نمیدونم اما خیلی رعایت میکنه دختر خودت چقدر میگه ؟انشالله سلامت بیان بغلت😗