2733
2734

برنامه ریزی کن

سرت توکار خودت باشه

خوش پوش و مرتب باش

جدی باش توکارت

همینادیگه 

شادوپیروز باشید✌

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگي به هوشت داره زرنگ بودن 

ولي خيللي رسمي برخورد كن با كسي صميمي نشو تو محل كار 

(بيرون محل كار مهم نيست) 

انقد جدي برخورد كن كه هيچ مردي جرات نكنه اصول و اخلاق رو زير پا بزاره

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731

سلام ۲۶ سال سابقه کار ...باپست خوب تو اداره دولتی این تجربیات رو بهم داده

۱_هیچ وقت خودت رو آدم بی پول وبدبخت نشون نده 

۲_همیشه باهمه باش وباهیچکی نباش

۳_هیچ مردی محرم انسان و دلسوز نیست مگر محرم واقعی 

۴_هیچوقت نگو بلدنیستم ..نمی تونم 

۵_بین خونه واداره فاصله بنداز ...اداره اداره هستش ...خونه خونه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
سلام ۲۶ سال سابقه کار ...باپست خوب تو اداره دولتی این تجربیات رو بهم داده ۱_هیچ وقت خودت رو آدم بی ...

وااای ممنونم ازت خیلی عالی بود 👌👌👌

من بزرگترین مشکلم اینه که خودمو ضعیف نشون میدم و وقتی سوتی میدم  همه رو خبردارمیکنم ... روابطمم ضعیفه