2733
2739
عنوان

به یه مشکلی خوردم میشه بیاین

164 بازدید | 17 پست

دوستان من در مورد کارای دانشگاهم به یه مشکلی خوردم که اگه حل نشه یک سال همه چی عقب میفت برای دوستمم مشابهش پیش اومده ولی اون اوضاعش بهتره بعد یک هفته قرار بود یه کم تکلیفمون معلوم بشه من به خودم خیلی داداری داده بودم اما اون تا نصفه شب نشسته بود گریه کرده بود الانم اون خطر از سرش رفع شد ولی من نه ولی منم یه فرصت کوچیک گرفتم حالا از وفتی اون گفت گریه کردم از استرس منم استرس بیشتر شده چون میگم اگه جای من بود دیگه خودکشی میکرد🥺کلا این مدلیم وقتی ببینم یکی تو شرایط مشابه من بیشتر از من ناراحته منم فک میکنم اوضاع بدتر از چیزیه که من فک میکردم و حالم خراب میشه شما اینجوری نیستین؟

چه اتفاقی افتاد؟

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وات?? 

میگم یه مشکل مشابه برا من و دوستم پیش اومده تازه اوضاع اون بهتره ولی واکنشش خیلی شدید تر از من بود در حد گریه زاری اما من ناراحت شدم ولی خودمو اروم کردم اما راستش فکرم مشغول شده از وقتی فهمیدم دوستم انقد گریه زاری راه انداخته حس‌میکنم وخامت اوضاع رو درک نکردم حالا استرس بدی گرفتم

2738

وقتی ب خدا و قدرتش ایمان داشته باشی این کلی بازیا رو درنمیاری دیگه😐کار تو دست اونه

بخاد میشع نخاد نمیشه

غصه خوردن نداره ک

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇
نهه درسم تموم شده در مورد نوشتن پایان نامس😆

نگران نباش پایان نامه آخرش هی درست میشه من اینقد لفتش دادم بدون دفاع نمرمو دادن رفت

واسه سلامتی آقا امام زمان و ظهورشون یه صلوات میفرستین؟  
نهه درسم تموم شده در مورد نوشتن پایان نامس😆

اینو میخواستم بدونم

استرس نگیر .انرژی مثبت بده انشاالله مشکلی پیش نیاد.منم مه شمام اینقدر بدم میاد یکی استرس مسیله ایی روبرام بیشتر کنه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
میگم یه مشکل مشابه برا من و دوستم پیش اومده تازه اوضاع اون بهتره ولی واکنشش خیلی شدید تر از من بود د ...

بیخیال بابا. نزدیک امتحاناس بسم الله بگو جزوه هاتو دوره کن. خودتم با کسی مقایسه نکن دلیل نمیشه اون چون خودزنی کرده بیشتر مشکلات حالیش میشه 

2706