2733
2734

من ی وقتای مثل اولی درست میکنم ی وقتای هم ک وقتم کمه دومی اما درستش کدومه

شماچطورمیپزید

1....اول لوبیامیپزم ابکش میکنم میزارم کنار بعد تو زود پز گوشت و پیازم و میپرم درحین پخت این دوتا سبزیمم سرخ کردم و ادویه زدم ک شامل کاری و دارچین و فافل و نمک و کمی پودر سیرو دراخر چاشنی خورشت قورمه سبزیه و بعد قابلمه رو میزارم روگاز سبزی سرخ شدم و با اب میریزم توش و لوبیا ب اندازه کافی میریزم و گوشت و پیازامم میرییزم و تاباهم قل بخورن جا بیفتن

روش 2

سبزی و پیازم و سرخ میکنم ب اندازه کافی و گوشتمم میریزم توش سرخ بسه کمی بعدادویه و چاسنیا رو همونا ک قبلی بود میریزم و اهان شنبلیله خشکم میریزم اخر سرخ شدمبعد همه رو میریزم تو زودپز لوبیا نپخته هم ب اندازه کافی میریزم اب میریزم میبندم درش و تا2 ساعت بعد امادس

دومی

😶

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دومی اما من از زود پز استفادع نمیکنم از ۸ صب میزارم  تا ۱ جا میفته اساسییی

شماهایی ک تو امضاتون در خواست صلوات کردین برای همتون صلوات میفرستم و لایک میکنم ک بدونین فرستادم👌

کجایی هستین ؟ ما جنوبی ها اصلا این مدلی درست نمیکنیم، همینه که ققط قورمه خودمون میچسبه بهم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

پیاز داغ میگیرم و گوشت رو تفت میدم فلفل میزنم 

سبزی رو هم اضافه میکنم و آب میریزم

یک ساعت آخر لوبیای نیم پز و لیمو عمانی رو اضافه میکنم

یه ربع آخر هم یه کم آبغوره و نمک

آخه کاری و دارچین؟😓😓😓😓

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
2706