2737
2739
عنوان

ازدواج و ناراحتیاش ...

1776 بازدید | 144 پست

هنوز دانشجوعم و شاغل نشدم ، میخوام ارشد بخونم و همزمان هم شغل و درآمد داشته باشم ولی خب میخوام یه نفرو هم داشته باشم چون خیلی دارم به خاطر تنهایی کلافه و دیوونه میشم و بدجوری این نیاز رو توی خودم حس میکنم که یه نفرو داشته باشم ، وجدانم نمیذاره دوست دختر داشته باشم ولی ازدواجم خونوادم مخالفه و با این که دارن میگردن دنبال مورد ولی دارن منو میپیچونن و منم میفهمم ... نمیخوام به کسی ضربه بزنم با دوستی ... نمیدونم چیکار کنم واقعا ...

انگار یه تیر داره میاد و میره سمت قلب...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برادر من ۱ساله میام اینجا جرات ندارم تاپیک بزنم از ترس نی نی یارا

چطو تو کلی تاپیک زدی تو۳روز🤐

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
نه سنشو نگفته اصل نداده کامل 

توبیوش هست😂

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
2738
الان اصل دادی  پادادی 🤐

اصل باید بدم یا پا ؟ کدومشو میخوای ؟ بابا یه درد دل ساده بود اگه نظری یا راه حلی داشتیم بگین ببینم چیکار باید بکنم چون واقعا دارم اذیت میشم 😔

خانواده رو بپیچون موردرو پیدا کن به خانواده اولتیماتوم بده و ازدواج کن. خلاص

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
اصل باید بدم یا پا ؟ کدومشو میخوای ؟ بابا یه درد دل ساده بود اگه نظری یا راه حلی داشتیم بگین ببینم چ ...

خب زن بگیر برادر ینی با۲۱ سال سن نمیتونی راضی کنی خونوادتو؟

درضمن هنوز خیلییییی زودته بزار بری ۲۴ب بالا 

از دست ما کاری برنمیاد .در ضمن ارشد و بی خیال شو بگرد دنبال کار

ارشد رو می خوام بخونم چون از طریق اون میخوام اقدام کنم واسه مهاجرت ... ایران برای رشته ای که میخوام دانشگاهی نیست ...

2706