2737
2734

قبل ازدواجم ی همسایه داشتیم زن خوبی بود.

بعد منو برای پسرش خاستگاری کرد متولد72بود.خوب بود تیپش خوب بود ولی بیکار بود

بعد من قبول نکردم.گفتم این بیکاره.شل و ول و سرده.من چند ماه بعدش با شوهر م ازدواج کردم

اون هم اومد عروسیمون کلی هم رقصید و شادی کرد و بوق بوق کرد.

این پنج سال ک من ازدواج کردم اون رفت تو کار لوازم خانگی.ب شدت تو کار پیشرفت کرد.هم مغازه رو خرید هم خونه هم ماشین

حالا پنج سال گذشته.من ندیده بودمش تو این مدت.دیشب عروسیش بود رفتیم.

من دارم با دوتا بچه کوچیک جدا میشم..شوهر معتاد بی شرف گیرم افتاد.

ی عروسی لوکس گرفته بود عالییییی بود

خانمش هم وکیل بود.زیاد زیبا نبود.

براشون ارزو خوشبختی میکنم.

اما خیلی شب بدی بود برام.

ن ب خاطر اون.

ب خاطر خودم.ک چنین شکستی فجیعی خوردم

خدا شوهرمو لعنت کنه بی لیاقت عوضی

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

درکت میکنم عزیزم 

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

آدمای اشتباهی...

حکایت ما آدمها

حکایت کفشاییه که

اگه جفت نباشند

هر کدومشون

هر چقدر شیک باشند

هر چقدر هم نو باشند

تا همیشه

لنگه به لنگه اند

کاش

خدا وقتی آدمها رو می آفرید

جفت هر کس رو باهاش می آفرید

تا این همه آدمای لنگه به لنگه

زیر این سقف ها

به اجبار خودشون رو جفت نشون نمی دادند

مامانم همیشه میگه من9ماه سختی کشیدم که قلبت شکل بگیره نزاریکی بیادتو15ثانیه بشکنه بره.تو رابطه ای که قراره همیشه اشتباهاتشو ببخشی یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت  ببخش و تمومش کن ❤آدمهارو ازرو ظاهرقضاوت نکن خیلیها فقط بسته بندی شیکی دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ما عروسی فامیل نزدیک فقط میریم شما عروسی همسایه ها هم میرید😫

اره .طبقه بالا بودن.خیلی صمیمی بودیم.

بعد عروسی من اومدن نمیشد نریم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
آدمای اشتباهی... حکایت ما آدمها حکایت کفشاییه که اگه جفت نباشند هر کدومشون هر چقدر شیک ...

چ زیبا

2738
حستو درک میکنم😕

خیلی حس چرتیه

عزیزم هرکسی یه قسمتی داره

من یه خواستگار داشتم وضع مالیش توپ بود همه چیز اوکی بود و قرار بود بریم ازمایش بدیم. بعد گفتن با اینها وصلت نکنید و شر هستن و ال هستن بل هستن و کلی حرف  زدن خلاصه بهم خورد. 

بعد اون ازدواج کرد. شب عروسی رو سر عروسش تاج طلا گذاشته بود و هر بار به هر بهانه ایی براس کادوهای گرون میخرید واقعا عالی بود. اخلاق رفتار منش. . همه بهم میگفتن حیف که جواب منفی دادی. همونهایی که منعمون کردن. 

اما یه روز خبر اوردن که حواستگارم یهو فوت کرد. طفلی سرطان داشت خودش خبر نداشت و وقتی فهمید که دیر شده بود یعنی از وقتی که خیر دار شد تا فوتس ده روز هم نشد

به این دنیا لعنت نفریت گلم. انشالله که زندگی جدیدت همیشه با شادی و خوشبختی باشه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
قسمت 

اره دیگه.

قسمت منو ب خاک سیاه نشوند

عزیرم سخته اما مطمئن باش روزهای خوبی هم برات میرسه که تو میشی ی الگوی عالی برا بقیه فقط امیدوارم خودت رو نبازی

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
2706