2737
2739
عنوان

مامانا ی لحظه بیاین لطفا 🌹

86 بازدید | 18 پست

دخترم ۱۷ ماهشه شبا  ب دفعات زیاد بیدار میشه واسه شیر خوردن .. بخدا اصلا خواب راحت ندارم چیکار کنم ؟؟؟

حتی اینارو هم امتحان کردم ک نزدیک خوابش غذا دادم گفتم شاید گشنش میشه ولی باز هیچ تغییری نکرده 

چند بارم نزدیک خوابش غذا ندادم چون قکر کردم حتمن سنگینیش میشه ولی اونم مثل همین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وابستگیش ب شیره دیگه

منم همین مشکلو دارم .. باید خیلی زودتر از اینها از شیر شب میگرفتیمشون

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738
چجوری عزیزم .. بدون شیر ک نمیخوابه

با یکی دو شب بیدار موندنت باید حل شه .. ک تابش بدی رو پات بهش آب بدی بجای شیر ..صبوری کنی و شیر ندی بهش ب هیچ عنوان

دیگه بعد از اون چن شبم بیدار میشه آب میخوره و یواش یواش دیگه شب میخوابه تا خود صبح

البته من خودم هنو اینکارو نکردم😟حس میکنم از پسش بر نمیام

وابستگی داره. من که به زور تا ۲۰ ماهگی دخترم صبر کردم و از شیر گرفتمش. راحت شد. 

چجوری از شیر گرفتیش؟ خیلی اذیت شدین جفتتون؟

2706