2737
2739

شوهر من در هفته دو روز میره دانشگاهی که یک ساعت ازمون دور هست صبح که پا شدم شوهرم رفته بود دانشگاه یادش روفته بود واسم پول بزاره..گوشیشم جامونده بود..منم پول کرایه نداشتم برم خونه مامانم که شب بمونم خونه مامانم.به ناچار ساعت هشت صبح پیام دام مادرشوهرم گفتم اگه میتونی ده هزار تومان پول واسم کارت به کارت کن چون پول کرایه ندارم..تا ساعت ده ج نداد منم به ناچار از صاحب خانه قرض گرفتم..بعد همون لحظه مادرشوهرم زنگید گفت بزار بگم پسرم الان برات کارت به کارت میکنه گفتم نه دیگه نمیخواد از صاحب خانه گرفتم.اونم گفت باشه..حالا مامانم بهم میگه خاک تو سرت اگه ارزش داشته باشی مادرشوهرت حداقل همون قرض صاحب خانیتان رو برات کارت به کارت میکرد.از بی لیاقتی اونم بیخیالت شده...خیلی ناراحت شدم به نظرتون ناراحتیم ازش بی جاست یا حق با مامانمه راجب من و مادرشوهر

خودم از همه کس و همه چیز برا خودم مهمترم😁والا به خدا کی از خودمون بهتر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

از مادر خودت قرض میگرفتی 

کلا از هیچکس نباید توقع داشت تواین دوره زمونه

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
چرا زنگ نزدی مادرت برات بفرسته یا میرفتی با آزانس دم خونه مادرت حساب میکرد

مادرم سواد نداره عقلم به اژانس نرسید.

خودم از همه کس و همه چیز برا خودم مهمترم😁والا به خدا کی از خودمون بهتر

شما که شاغل نیستی یه ماهیانه ای بگیر بریز توکارت یا بذار توخونه که این چیزا پیش نیاد دوست من.

هزار اتفاق ممکنه بیفته درست نیست که شما ده هزارتومن توکیفت نباشه معطل این و اون بشی !!!مادر و مادرشوهر روهم ول کن این حرفا اصلا ارزش نداره اصل قصیه رودرست کن تعجبم از مادرتونه که بجای اینکه به شما بگن چکار کنین دیگه تواین شرایط گیر نکنین دنبال این حرفا هستن😐

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بنظرم درستش این بود ک میرفتی دم خونه مامانت و اونجا مامانت میومد پایین حساب میکرد 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
2706