2733
2734

کارگاه های خیاطی مانتو برش خورده میدن برا دوخت توخونه .اگه چرخ خیاطیو سردوز داشته باشی کارت حله

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سرويس آشپزخانه بدوز پيج اينستا باز كن اونجا بفروش يا هم پيرهن بچه گانه اونام خوب ميفروشن اينستا

خخخ منم اومدم همینو بگم.اگه یکم سلیقه هم داشته باشی سرویس نوزادم عالیه

تا وقتی خواسته ای نداری خواستنی هستی

اکه حرفه ای نباشی،یا باید بری تو انواع سری دوزی ها،یا اگه امکانش داشته باشی بیاری تو خونه،

ولی بتونی بری بیرون خب یسری مزیتم داره،مثلا قبضا برق که سرسام اوره وکار کنی تو خونه باید پرداخت کنی و سروصدا برای همسایع ها و..

ولی خونه بیاری خب وقت وزمان کار دست خودته

سرويس آشپزخانه بدوز پيج اينستا باز كن اونجا بفروش يا هم پيرهن بچه گانه اونام خوب ميفروشن اينستا

ممنون عزیزم اما اخه ایییینقد ازین سرویسا متنوع هس نمیدونم چرا حس میکنم خیلی مشتری نداره من دنبال یه کار ی ایده جدیدم اما هرچی فک میکنم چیزی ب ذهنم نمیرسه

2738

[QUOTE=114836860]نه ندارم عزیزم بعدا اونا خیلی دستمزداشون پایینه[/Q

اره اونم هست

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

من خیلی سختمه مقل خیلیای دیگه دلم میخا با این چرخم ی درامدی داشته باشم البته الان دوسالی میشه همه لباسامو میدوزم و هیچی ازبیرون نمیخرم اما اینققققد پارچه رو گرون کردن که ادم اماده بخره ب صرفه تره این پیشنهاداتونم خودم بش فک کردم اما مشکلشون همینه که ب درد تولیدیای بزرگ میخورن 

اکه حرفه ای نباشی،یا باید بری تو انواع سری دوزی ها،یا اگه امکانش داشته باشی بیاری تو خونه، ولی بتون ...

جیگرم من ی چرخ بی صدا دارم اونقدارا حرفه ای نیس که صدا و اینا داشته باشه سری دوزی منظورم نیس فدات

به نظرتون چرا بوتیک و مغازه های لباسی و مانتو کار اماده قبول نمیکنن مثلا ی مانتو یا پالتو یا پیرهن که دوخت وپارچه ورنگشم خوبه مثلا شما ب عنوان مشتری نمیخرین ی تک مانتو ببینین ک قشنگم باشه

2706