2737
2734
عنوان

اتفاق خووب ..

68 بازدید | 4 پست

اتفاقای خوب در راهن .. همین نزدیکی ان و دارن خودشون و ب ما میرسونن .. دور نیست اونروزی که نینی سایت پر میشه از تاپیک های معجزه .‌ همه میگن وااای امروز خبر دار شدم بعد کلی انتظار باردارم .. واای امروز نینیم سالم اومد بغلم .. وااای ب عشقم رسیدم بعد کلی تلاش و صبر .. وای عشقم ازم خاستگاری کرد بعد چند سال و کلی انتظار .. واای خونه خریدیم .. و کلییی ازین وای ها ک الان دغدغمون شدن .. و همین طور حل شدن مشکلاتی ک الان حل شدنشون مثل معجزه اس .. 😍 درست میشه .‌ صبر کن ..‌ شاید عمین قردا روز تو باشه .. فقط ناامید نشو .. و یادت باشه خدایِ تو از مشکلی ک توی زندگیتِ بزرگتره .. پس فقط باور داشته باش و ناامید نشو .. درست میشه .. الله و اکبر ❤

امیدوارم

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731