2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اب نمك غل غل كن چندبار ي بار كافي نيست اب ولرم با ابليمو هم مرتب غل غل كن زود خوب ميشي دمنوش زنجبي ...

زنجبیل ک خیلی میخورم با لیمو

با اب نمکم اولاش غرغره کردم تاثیر نذاشت خیلی شدیده

صدام شده عین صدای بز😐

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2731

خوشبختی از نظر هرکسی متفاوته. من از نظر خودم خوشبختم. آرامش دارم تو زندگیم شوهرم مرد خوب و آروم و خانواده دوستیه. دو تا دختر دارم که شکر خدا سالمن. خونه و ماشین داریم.مقداری قسط و قرض داریم که یه جورایی شوهرم درگیر شه. که انشالا حل میشه. 

2740

زندگی  فراز و نشیب زیاد داره یه روز حس میکنیم خیلی خوشبختیم روز بعدش با یه گرفتاری خیلی حس بدبختی میکنیم . من تا هفته پیش حس میکردم خیلی خوشبختم اما این هفته انقد مشکل پیش اومده واسم انگار آخر دنیام😢

خدایا به دلمون آرامش بده😊

خدا روصد هزار مرتبه شکر مشکل خاصي ندارم هميشه هم شکر کردم خدارو بخاطر نعمتهايي ک بهم داده،الهي دل غم دار نباشه خدا روزياد شکر کنيداثرشو تو زندگيتون ميبينيد

😍میشه واسه اینکه خدابهم ی بچه سالمو صالح بده ی صلوات برام بفرستین؟😘لطفا لطفا لطفا پروفایلمو کپی نکنید باتچکر🤗
من 😍

چرا فک میکنن دروغ میگیم ی عده اومدن مسخره میکنن🤔🤔🤔🤔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

من اگ تعریف کنم نمیگید داره پز میده.؟؟؟

از امروز پا در مسیر تغییر گذاشتم .خدایا خودت کمکم کن . دلم میخواد یه زن قوی بشم ک هیچ چیز و هیچ‌کس نتونه آزارش بده . یه زن شاد و پرانرژی .. اگه امضامو خوندی و مایل بودی یه صلوات برام بفرست تا به این خواسته بزرگم برسم .😘خدایا کمکم کن تو این مسیر ثابت قدم باشم .🙏 ۱۸ آذرماه ۱۳۹۹
2706