2737
2739
عنوان

بهترین دستپخت را کدوم شهر دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2768 بازدید | 175 پست
اره لباسهاشون باید آنچنانی باشه مراسم ختمشون هم رفتم خیلی مبادی آدابن. 😊

بعد چند سال یه ختم رفتم تبریز چادر یه میلیونی سر چندااشون بود.فامیلمون گفت این مد پارسال بود که تیکه دوزی داشت .الان فلان مدل مد شده که دو میلیونه یه قواره اش ‌‌

حالا چادر من دویست تومنی بود دلم نمیومد هرجایی سر کنم که تا عید بمونه و خراب نشه .ولی اونجا سر کرده بودم .خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوردا

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2728
اره دیگه خلقیات هر شهری فرق داره من با شیرازیا اصفهانیا شاهرودیا و لرها و شمالیا هم بودم اصفهانیا نس ...

اره واقعااا ... هر چند  بازفرهنگ  هرخانواده م  فرق داره  باخانواده دیگه  ...   بازشمابهترازمن میشناسی ادمای  شهرای مختلف و😍😄

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
بله همین طوره ما زیاد اهل تشریفات هستیم و اینکه همهدچیز تو کمال خودش باشه همه چی باید قبل مهمونا اما ...

اره بابا. بخدا من صمیمی ترین دوست زندگیم تبریزیه در حدی ک تبریز میرم میرم خونه این دوستم ولی بازم اینقدر خودشو تو زحمت میندازه و اینقدر حواسش ب همه چیز هست معذب میشم در حالیکه میدونم این دوستم واقعا با من خوبه نقش میزبان رو بازی نمیکنه اینجوری عادت کرده

والا من رفتم تبریز قورمه سبزی پخته بود لوبیا چیتی توش ریخته بود حالم بد شد ۴۸ ساعت بیمارستان بودم اصلا افتضا بود ربطی ب شهرش نداره 😑😑🤮

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2740
بعد چند سال یه ختم رفتم تبریز چادر یه میلیونی سر چندااشون بود.فامیلمون گفت این مد پارسال بود که تیکه ...

اره همین طوره و اینم بگم تو شهر ما چون بیشتر اجناس ترکن جنسا گرونن

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
2706