2737
2734

اگه همسرجان خونه باشن که غذای تنبلیم  اینه که یه چیزی ازبیرون میگیریم من همسرم کلا هرغذایی که توش رب بریزم دوست داره ولی قارچ هم خیلی دوست داره 

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...
ازدست تو... وقتی خوندم اول اینجوری شدم😮😮😐😑😑بعداینجوری😂😂😂😂😂😆😆😆

بیلمیرم نیه بی ادب سوزلر چوخ گولملی اولیلار  

خنده داره که باید برای دکترووکیل شدن آموزش ببینی ولی برای پدرو مادرشدن نه !هرهالویی میتواند پدرومادربشه حتی لازم نیست تویه سمینار یه روزه شرکت کنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خیلی تنوع بهش میدم مادر شوهرم تابستون ها کلا آبدوغ خیار زمستونا تخم مرغ آبپز

بدنسازه مادرشوهرت؟همش تخم مرغ ک حاله ادمو بهم میزنه

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
بیلمیرم نیه بی ادب سوزلر چوخ گولملی اولیلار    

دقیقأ😁😂😂😂

وزن فعلی 82👈هدف اول 75👈هدف دوم👈70👈هدف سوم 65👈هدف چهارم 60،خیییلی تلاش کردم دکتررفتم توخونه رژیم گرفتم تاحالا نشده.... ولی عیب نداره ازاین ب بعد میتونم چون خیییلی اذیت میشم توهرشرایطی... من مییییتوووونم💪💖
2728

وقتی با بی حوصله هر غذایی بپرسم هر چی باشه بد میشه حتی تخم مرغ آب پز م شل میشه. 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2740

غذای تنبلی ندارم کلا

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫

فلافل 

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  

سیب زمینی آبپز با سینه مرغ سرخ شده در رب شوهرمو پسرم اثلا دوس ندارن به زور دولقمه میخورک  ولی با باقیمونده ش شب براشون پیراشکی درست میکنم میخورن 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
من خیلی تنوع بهش میدم مادر شوهرم تابستون ها کلا آبدوغ خیار زمستونا تخم مرغ آبپز

احتمالا مادرشوهرت خیلی هم چ...ووئه 😷😷😷

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2706