2737
2739
عنوان

عجیب ترین کارهایی ک بعد ازدواج از خانواده شوهرتون دیدید

| مشاهده متن کامل بحث + 14837 بازدید | 138 پست

مادرشوهر من بشدت اجتماعیه ، از سر بازار تا ته بازار با تمام کسبه ها وایمیستاد و سلام احوالپرسی میکرد!!! اصن ی وضعی! بعد اونا بمن میگفتن چه مادرشوهر با محبتی داری ، قدرشو بدون!

دیگه از خیلی از اخلاقای گندش خبر نداشتن که!

⁦💚☁️⁩وسعت قلمرواش فراتر از آسمانها و زمین است🌏💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه میخوان جایی برن همگی با هم مییییرن یعنی مثلا عید دیدنی یا عیادت مریض بخوایم بریم همه برادرا خواهرا همه و همه با هم باید بریم..کل فامیلاشون اینجورین یعنی وقتی میخوان بیان خونمو اشک میریزم یهویی ۲۰ نفر میریزن اینجا مثلا عید دیدنی

چه خانواده باادبی، اینکه فوق العادست

مثلا در هر حالی که باشن، مادر که زنگ بزنه باید جواب بدن. 

این خیلی خوبه اما برای همسر اون آقا شاید خیلی خوشایند نباشه. 

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍
2728
خسیس نیستنا اما همه چیزو حساب میکنن وقتی یکاری میخوان بکنن انقدر مته به خشخاش میزارن تحقیق میکنن که ...

خیلی رو مخه این اخلاق مخضوصا اگر تو همچین خانواده  ایی بزرگ نشده باشی من که خیلی اذیت میشم واسه هرچیزی دودوتا چارتا میکننو دنبال ارزون ترین

میشه ی صلوات برام بفرستی

اوم عجیب نیست ولی من تو خانوادمون اینجوری نیستیم . هربار موقع سلام و خداحافظی دست و روبوسی میکنن

ما فقط دست میدیم

اینا حتی اگه هر روزم همو ببینن هم موقع سلام و هم خداحافظی روبوسی میکنن

البته شاید به خاطر این باشه که خیلی خونگرم هستن ، خیلی ماهن همشون

😂😂😂😂

نخند تو رو خدا خیلی رو اعصابه

مثلا با عمش انقدر صمیمی هستن که خدا میدونه هی زنگ بزن برو بیا ولی بحث شام و ناهار که بیاد وسط انقدر باید تعارف کنی تا بمونن اگه موندنم باید در اولین فرصت جبران کنن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
اگه جات بودم پسره رو میکشوندم بیرون ببرم رستوران

کل این پنج سال نامزدی و عروسی سر هم ده بارم شام و ناهار نرفتم ولی همونم با اعمال شاقه بود🤧

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2738

اینکه وقتی تو جمع فامیلاشونم(فامیلای مادرشوهرم) سرسام میگیرم

همه با هم حرف میزنن با ولوم بالاااااااا 

امکان نداره بریم مهمونی و دعواشون نشه 😑

بعد مادر شوهرم گیر میده بهم چرا اجتماعی نیستی یه کم بیشتر با بقیه صحبت کن فامیلام فکر میکنن خودتو میگیری براشون

میشه یه صلوات برای سلامتی خانوادم بفرستین❤❤❤  لطفا یه صلوات هم بفرستین برای سلامتی همگیمون❤#لطفا_کودکان_را_نبوسیم   #من_به_شما_دست_نمیدهم_چون_شما_را_دوست_دارم ✋ 

رفتار فوق‌العاده سردشون، اگه تمام دنیا به پاشون بریزی یه تشکر نمی کنن، خیلی خیلی برام عجیب بود، تولد خواهرشوهرم هیچ کس یادش نبود من براش کادو.گرفتم با ذوق بهش دادم خدا شاهده یه تشکر نکرد

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
خیلی رو مخه این اخلاق مخضوصا اگر تو همچین خانواده  ایی بزرگ نشده باشی من که خیلی اذیت میشم واسه ...

میدونی چیزه خوب و گرون هم میخرن اما واسه خودشون برای دیگران هزینه نمیکنن مگر منفعتی داشته باشه واسشون

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2706