2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو معمارزاده

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2728

من از اول بارداریم تا 20 هفتگی پیش عراقی بودم راضی نبودم ازش عوضش کردم.مطبش فوق العاده بی نظم و شلوغه.منشی ب نوبت صدا نمیزد.همه کاراشو ماماها میکنن.سوال ازش میپرسیدم با غرور جواب نمیداد و ماما میگفت من بعد برات توضیح میدم

2738

من دکترم معمارزاده بود 

عالییییی بود

ولی خب من برای زایمان رفتم

نمیدونم برای مشکل شما هم خوب باشه یا نه ولی برای دوران بارداری و زایمان پزشک فوق العاده ایه و بی نهایت دستش سبکه.

نوبت دهی و مطبش منظمه فقط چون خودش بدون حجاب هست همسرتون نمیتونه داخل مطب بیاد

جان و جهان من تویی👈پرنسس کوچولو
کجاس؟

اصفهان.چهارراه قصر ساختمان قمرالدوله.طبقه ۵...من واسه دخترم ۲ سال و ۴ ماهشه از اولش پیش خودش بودم تنبلی داشتم.اول پریودم رو منظم کرد بعدش با دو ماه کلومفین دخترم رو گداشت تو دامنم.۸ هفتگی افتادم خونریزی شدید با اقدام ب موقعش بچه ام برام موند و ماه اخرم باز نزدیک بود بخاطر خون نرسیدن بهش بچه تلف بشه که باز هم نجاتش داد.الان برا دومی تو اقدامم  مسافت دو سه ساعته رو طی میکنم که  بازم پیش خودش باشم.الان ۱۱ روزه ای یو ای کردم ولی نمیدونمم جواب داده یا ن.خداییش اخلاقش ۲۰.حرف نداره

دلبند مادر،فرزند عزیزی که هیچوقت ندیدمت،دلم برای حس دوباره ات تنگ است،چقدر ذوق داشتم از آمدنت و با تو خو گرفته بودم....دیگران مرا به نبودنت دلداری میدهند،اما نمی دانند نمیشود فراموش کرد کسی ک قرار بود روزی تمام سهم تو از این زندگی شود و دیگر نیس،به چه امیدی بدون تو ادامه دهم،شاید برای بقیه چیزی جز یک تکه گوشت بی جان نبودی اما برای من دنیایم شده بودی،کم کم داشتی صاحب اسم میشدی بهار عمرم،دلم تنگ است برای حس داشتنت برای دوباره دوست داشتنت،دوباره به آغوشم برگرد که نبودنت درد است و این درد توان من را کم کرده......."نوزاد رنگین کمان"منتظرتم
2706