2737
2734
عنوان

ميشه بیایین

80 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من پری روز چاقو کمی انگشتم رو برید ولی ازدیروز ظهر اون انگشتم بی حس شده انگاری تکون میخوره ها ولی بیحس هس جوري که انگاری اصلا اون انگشتم وجود نداره کسی هس بدونه از چی ميتونه باشه

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برو اورژانس نشون بده

قراره اگه خوب نشه فردا ببرم دکتر 

همسرم شاه قلبم دوست دارم 😍😍😍😍😍چه خوبه که کنارمی عمرم😍😍😍😍میمانم باهات تا همیشه که تو تمام زندگیمی 😘😘😘💝💝💝💝💝💝
2728
البته ممکنه چیزی نباشه .... خم زخمه دیگه یکم کرخ میشه به نظرم طبیعیه اولش

آخه از دیروز ظهر اينطوري شده بخدا اگه الان انگشتم بشکنم چیزی حس نمیکنم در اون حد هس بیحسیش 

آخه از دیروز ظهر اينطوري شده بخدا اگه الان انگشتم بشکنم چیزی حس نمیکنم در اون حد هس بیحسیش 

نگران نباش

اورژانس شبانه روزیه با یه همراه برو خیالت راحت شه

حتما میخای بگی من ی دختر کوچولوی احساساتی هستم ... بابا خودم میدونم
نگران نباش اورژانس شبانه روزیه با یه همراه برو خیالت راحت شه

باشه مرسي عزیز الان همسرم بیرون هس اومد حتما میرم 

2738
ان شاءالله که چیزی نیست

ممنون عزیزم انشالله 😙😙