2733
2734

خیلی با سیاستن مستقیم تخریبت نمی کنن ولی غیر مستقیم شوهرمو پر می کنن

توی تمام عمرم بدجنس تر و بدذات تر از اینا ندیدم

۳ ساله هر روز یه آتیش میذارن تو زندگیم بعدم جوری وانمود می کنن که خودشون بی گناهن و گناهکار منم

دلم گرفته منم ساده و بی سیاست

الان زندگیم جهنمه

چندوقته که اصلا رابطه ی خوبی نداریم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه چند نمونه ازکارهاشونوبگی ازرفتارشون

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
2731

حالا که دلیلش رو فهمیدی, با سیاست و زنانگی رابطه ات رو جلو ببر,نزار زندگیت سرد بشه. محکم بچسب زندگیت رو, بزار اطرافیانی که باعث اختلاف میشدن بفهمن کارشون اشتباه بوده و تو زندگیت رو بلدی اداره کنی.

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2738
خدا لعنتشون کنه خب اون زندگیهپسرشونم هست که داغون میشه 

برای بعضیا اصلا مهم نیست  انقدر عقده ای و بدبخت هستن که حتی نمیتونن خوشبختی بچه های خودشون رو ببینن

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
میشه چند نمونه ازکارهاشونوبگی ازرفتارشون

مثلا شوهرم روی من دست بلند کرد اونم شدید و من باهاش حرف نزدم هیچ کاری هم نکردم بعد اونا از اون طرف هر دقیقه زنگش میزدن بیا پیشمون بیا شام بخور و ...

زنای مردم چنین و چنانن

عروسای مردم چنین و چنانن

کلا اینا فقط چند موردشه اگه براتون بگم میشینید برام گریه می کنید

2706