2737
2734

نه اعتقاد ندارم تاحالا هم کسی رو ندیدم از این کارا کرده باشه یا سفت و سخت اعتقاد داشته باشه مشکلاتش بخاطر طلسمه به جز سرزمین عجایب نینی سایت😁

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ن  دوستام  خیلی میرن پیش  یه خانمه   ولی  من  اصلا   اعتقاد  ندارم  اتفاقا  براشون  برعکس جواب میده هرچی میگم  بابا  اونم  یه  انسانه    از دستش  کاری  ساخته  نیس  حل مشکل  خداست  ازون  کمک  بخواهیم  😍😊

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرید دنبال این چیزا...اگه طرف کلاهبردار نباشه طرز کارشون اینه ک با اجنه کافر ارتباط میگیره و پای اجنه کافر ب زندگیتون باز میشه...اینجا از چندنفر شنیدم ک شاید اون مشکلشون برطرف شده ولی زندگیشون ب هم ریخته...اگه دقت کنی همه دعانویسا و فال گیرا هم بدبختن

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.