2737
2734
عنوان

عاشقانه

140 بازدید | 21 پست

سلام.من حدود یه سال نیم تو مجازی با یه پسری چت میكردیم پسره خوبی بود تا اینكه یه هفته پیش باهاش رل زدم (قبلا دوستی معمولی بود بینمون ولی این یه هفته بهم گفت دوسم دارم و خیلی وابستش شدم.اونم منو دوس داره و وابستمه ولی مطمئنم اگه رابطم باهاش همینطوری عاشقانه ادامه بدم اخرش به جدایی ختم میشه .بهش گفتم دیگه نمیخوام رابطمون عاشقانه باشه عین دوتا دوست معمولی عین قبلا باشیم اونم گفت ن ولی با حرفام قانعش كردم كه دوستی معمولی بهتره خودشم امروز بهم گفت كع دوست معمولی باشیم ولی خیلی ناراحته منم ناراحتم از یه طرفیم عذاب وجدان گرفتم توروخدا بگید چیكاركنم باهاش دوست معمولی بمونم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راسی انقد بدم میاد تاپیک میزنید و جوابگو نیستین😐

نمیخاین ج بدین کسی مجبورتون نکرده تاپیک بزنید 

ایییییییییییییش😒😒

از من بعیدبود؛اما......عاشقت شدم ❤از تو بعید نیست.......جهان عاشقت شود....♡S♡
2738
ینی چی ک اگه رابطتتون عاشقانه باشه تهش جدا میشین😐

الان هفت روزه باهاش رل زدم (دوست دختر دوست پسر)بودیم كلی هم قول قرار ازدواج گذاشت باهام بعد امروز  دعوامون شد یكم باهاش بداخلاقی كردم گفت اخر گنددمیزنی تو رابطمون خرابش میكنی با این رفتارات .به نظرت اینجوری اخرش كات نمیشه ؟

الان هفت روزه باهاش رل زدم (دوست دختر دوست پسر)بودیم كلی هم قول قرار ازدواج گذاشت باهام بعد امروز&nb ...

خب اختلاف و دعوا تو هر رابطه ای هست؛مهم نحوه مدیریتشه؛واگرنه کلی رابطه ختم ب ازدواج شدن 

خواهش میكنم راهنماییم كن 

خب ببین؛بنظرم بیخودی داری سخنش میکنی

با گذشت زمان آدما تعاملشون بهتر میشه و در نتیجه بیشتر بهم نزدیکتر میشن

بنظرم این فرصت رو از خودت نگیر

میتونین یواش یواش جلو برین؛هیچ دلیلی نداره تهش جدایی باشه؛وقتی واقعا همو بخایین

به هم فرصت بدین؛واسه شناختن

اگه این فرصت رو از خودت بگیری ممکنه بعدها پشیمون شی

2706