2733
2739
دخترم بود😍

اون که هدیه تو بوده😐😂

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Emzat fogholadas💔❤

قربونت❤❤

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

با هم دوست بودیم هرماه ماهگرد واسم میگرفت میرفتیم طرقبه کافه میدیدی یک چیزی بسته بندی کرده پرازگل لاک رژلب شکلات قلبی یکبار یک زیرشلواری کرده بود بسته بندی اول فک کردم شوخی بعد گف توجیبش بببین تو گوشی اپل بودخخخخ یادش بخیر🥰🥰🥰

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2728

من فک کردم گفتین خودتون برا همسرتن چی گرفتین 

خیلی چیزای باارزشی گرفته برام همشونو ک نمیشه گفت، ولی  دوران عقد روز تولدم یه نیم ست خیلی خوشگل برام خرید 

برای عروسی هم قبلش خودش خونه خرید تو عقد نامه ذکر نشده بود که خونه ب نامم کنه فقط بین خانواده ها حرفش زده شد 

چند روز مونده ب عروسی ۳ دانگشو زد ب نامم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
اون که هدیه تو بوده😐😂

نمیدونم ولی دراصل هدیه خدابودباهمکاری شوهرم خودم این وسط کاری نبودم دم هردوشون گرم 😂

ماهمه همسفریم،،،،،،،،،،،                                    مقصدش کوی خدا،،،،،،،                                                  ما ز اقلیمی پاک ،،،،،،،،،،،                                               که بهشتش نامندبه چنین رهگذری آمده ایم ،،،،،،،،                                          

انگشتر برلیانی که برای سالگرد ازدواجمون برام خرید

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
هیچی.شوهرم اصلن اهل سوپرایز و هدیه نیس😶

همون پسرات خدایی بهترین هدیه نبودن ؟

2740
نمیدونم ولی دراصل هدیه خدابودباهمکاری شوهرم خودم این وسط کاری نبودم دم هردوشون گرم 😂

😂😂😂😂😂😂😂

چِه خوبِه  کِ یِکی اِنقَدر دوسِت داشتِه باشِه کِ بَقیِه بِهِت حَسودی کنَن:)💙                                                                                          یِهو اومَدی تویِ زِندِِگیم وَ شُدی کُل زِنْدِگیم:)🧡                 #Ly⛓🖤                                                                     خدارشکر تنها دوست پسر شوهرم بوده😂💜مثل بعضیا بیچ نبودم که هفته ای دوبار رل بزنم😏😂