2733
2734

سلام ظهرتون بخیر 

کسی با دکتر پریسا موسی پور سزارین داشته عمل هاش چطوره؟ میگن برا نازایی وارده و عملاش خوب نیست خودمم با دست همین دکتر باردار شدم 

دکتر معین زاده چطوره راضی بودین از عملش 

بین بیمارستانای شمس و شهریار و بین اللملی کدوم بهتره و رسبدگیشون عالی؟

لطفا کمکم کنید ۳۰ هفتم موندم برا زایمان چیکار کنم میخوام زود سرپاشم و خوب شم

اگه دکتر دیگه هم میشناسین که عمل هاش عاالی باشه معرفى کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من هم با معین زاده سزارین شدم هم حدود دو ماهه عمل اندومتذیوز و فیبروم و چسبندگی انجام دادم باهاش ب ...

تو بيمارستان ب بچه هم میرسن و کاراشو میکنن یا باید خودمون برسیم 

بیمارستان تمیزه ؟؟؟ وسواسم رو تمیری و از ببمارستان چندشم میشه

سزارین که از اول سرپا بودم.درد خاصی نداشتم.عملم فوق العاده بود.بیمارستان شمس فوق العادس

قبلا خواهرم شهریاز سزارین کرد.مثلا بیمارستان خصوصیه.وحشی ها.بیسوادها.اخلاق  پرستاراش افتضاح.کیفیت رسیدگی افتضاح.ااق عمل افتضاححححح داشتن میکشن خواهرم رو تشنج کرد حین بیهوشی.البته بگما برا ۱۱سال قبله

من شمس سزارین شدم و دوماهه عمل شدم.اتاق عمل عالی.پرستاراش یکم بداخلاقن اما بهیارهاش عالی  میرسن.

این از بیمارستان

قصور دکتر بود یا یهویی پیش اومد

نه کلستاز بارداری گرفتم زایمان زودرس گرفتم. منم بعد یکسال ونیم نازایی با اولین نسخه موسی پور حامله شدم. دکتر خوبیه حیف خیلی شلوغه

خدایا شکرت🖤

دکتر معینزاده فکر کنم فقط شمس میره نمیدونم

بین المللی که میگن عالیه

دکتر معین زاده فوقالعادههههههه خوش  اخلاق  خوش برخورد.از اون تیپ دکتراسکه همه چی یادش میمونه هربار نمیپرسه چیییی...این برای من خیلی مهم بود

بار دوم عمل رو واقعا نجاتم داد چون چند تا دکتر مشهپر جوابم کرده بودن و گفته بودن باید رحمم رو دربیارم...اما ایشون حفظ کرد رحمم رو.ولی عملم‌سخت و وحشتناک بود.یک ماه کشید تا سرپاشم

2706