2733
2734
عنوان

هماتوم دوباره😔😣

1133 بازدید | 24 پست

با شیاف واستراحت کم وزیاد میشه دیروز نداشتم اصلا هیچ خونریزی ولی شبش شدید داشتم امروزم از صبح خونریزی دارم دکترم چیز دیگه ای نگفته فقط شیاف واستراخت تجویز کرد چه گلی به سرم بگیرم من آخه خسته شدم از گریع اعصاب تمونده واسم😢😢😢😢😢😢

فاطمه.۳۰ساله مامان زینب ۱۲ساله حج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۰میلی در ۶,۵هفته ششم

منم تو شش هفته داشتم ده میلی بود دقیقا ده روز کمتر طول کشید خونریزی لکه اصلا نداشتم فقط استراحت کردم اصلا پا نمیشدم شیاف بزن فقط خارجی بگیر هرشب

بزن ایرانی اصلا جواب نمیده من خارجی گرفتم جواب داد بهشم فک نکن بدتر میشی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2731
منم تو شش هفته داشتم ده میلی بود دقیقا ده روز کمتر طول کشید خونریزی لکه اصلا نداشتم فقط استراحت کردم ...

کم میشه امیدوار نیشم یهو بیشتر میشع 

کم میشه امیدوار نیشم یهو بیشتر میشع 

برا منم کم بود یهو بیشتر شد یه دکتر ببخشید خر یچی داد بدتر شدم مثلا متخصص بود رفتم ماما شیاف نوشت گفت هرشب بزن رفتم خارجی گرفتم رابطه نداشتم استراحت بودم خوب شدم استرس بدترش میکنه فقط بشین پانشو کار نکن خوب میشی 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
2740

وقتی از بین بره قشنگ خودت میفهمی از بین رفته من انگار تو وجودم جون برگشت درد داشتم خودم حدس زدم خوب شدم قبل از ان تی رفتم سونو گفت جذب شده ببین بخوای استرس بگیری خدایی نکرده چیزی میشه ببین من رفتم ازمایش و سونو  تو بیمارستان گفت هم هماتوم هم عفونت گفت بچت سقط میشه تمام ترس وجودمو گرفت استرس گرفتم چون واقعا باردارشم مشکل داشتم تا شدم دوستم زنگ زدم ارومم کرد فقط با خودم میگفتم خوب میشما پشت فرمونم بودم اهنگ گذاشتم باخودم حرف میزدم انقد مسلط شدم به خودم خوب شدم اولش حتی نمیتونم فرمون بگیرم دستام میلرزید بعدشم رفتم ماما خصوصی همه چیم حل شد استرس بدترین درد من خیلی سختی کشیدم اوایل الانم سنگ دارم ولی انقد به خودم امید میدم خودمو میسازم روحیمو قوی کردم که هیچیم نشده 

فقط استراحت مطلق با شیاف. قول میدم برا ان تی که بری جذب شده باشه به شرطی که رعایت کنی

همش دراز کشیدم فقط برا دسشویی بلند میشم شیافم دوازده ساعت استفاده میکنم پس چرا کم شده بود یهو زیاد شد😢😢😢😢

ادم با امید دادن به خودش روحیشو ساختن خوب میشه اینکه چیزی نیست وقتی یکی سرطان با روحیه دادن به خودش خوب میکنه بدترین مریضی استرس و بی امیدی  

وقتی از بین بره قشنگ خودت میفهمی از بین رفته من انگار تو وجودم جون برگشت درد داشتم خودم حدس زدم خوب ...

اهوووم عالیه کاش منم یکم صبرم بیشتر شه اعصاب ندارم اصلا

همش دراز کشیدم فقط برا دسشویی بلند میشم شیافم دوازده ساعت استفاده میکنم پس چرا کم شده بود یهو زیاد ش ...

جای مختلف رفتی سونو؟!

اهوووم عالیه کاش منم یکم صبرم بیشتر شه اعصاب ندارم اصلا

میتونی منم نداشتم اولا فقط کار کردم رو خودم حتی همسرم میگه مهربونتر از قبل شدی اروم شدی تو هم میتونی خواستن توانستن 

2706