2733
2739
عنوان

خانم هایی که قلب جنینشون تشکیل نشد ی لحظه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 24 پست
من پریودهام نامنظم بود سونو گفت شش هفته ای و ب زور ضربانش رو گرفت ولی گفت نبضش ضعیفه و تهدید ب سقط د ...

سونوی من نوشته همه چیز نرمال 

ی جاش نوشته قطب جنینی فاقد فتال پل 

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ان شاالله تو سونو بعدی قلبش رو میبینن

ممنون عزیزم خدا از زبونت بشنوه 

خدایا شکرررت ، منم مامان شدم 😍 میشه واسه تشکیل قلب نی نی ی صلوات بفرستی دوستم 🌹 مرسی ،،، عاشق فندق و باباش 👪

آذر پارسال بود منم سقط داشتم همون هفته ۷ به من گفتن برو سقط کن من چون لکه بینی و اینا نداشتم نرفتم

و منتظر موندم خیلی هم منتظر موندم آخر تو هفته ۱۰ یا ۱۱ به کمردرد و اکه بینس افتادم بعدم تو خونه با سختی سقط کردم 

متاسفم برات عزیز خدا بهت صبر بده

2742
آذر پارسال بود منم سقط داشتم همون هفته ۷ به من گفتن برو سقط کن من چون لکه بینی و اینا نداشتم نرفتم ...

توکل به خدا 

من به اونچه که خدا برا مقدر کرده راضی ام عزیزم 

خدا رو شکر که ایمانت قویه  هر چی خیره همون برات اتفاق بیفته گلم

فدات عزیزم ❤️😘

عزيزم واسه منم همينطور شد تو ٦ هفته رفتم سونو قلب نداشت بهم گفتن دو هفته ديگه بيا تو ٨ هفته رفتم باز قلبش تشكيل نشد و گفتن رشدش متوقف شده بايد زودتر سقط كني باز صبر كردم خودم به لكه بيني و خونريزي بيفتم و خودش سقط شه ولي اصلا به خونريزي نيفتادم تا هفته ١١ هم صبر كردم و باز دو سه تا جاي ديگه رفتم سونو كه ختم بارداري اعلام كردن و گفتن قلبش تشكيل نميشه دكترم بهم قرص داد با قرص سقط كردم اصلا سخت هم نبود و اذيت نشدم باز بعد سه ماه باردار شدم اسفند پارسال سقط كردم اگه خدا بخواد اسفند امسال زايمان ميكنم. نگران نباش خيلي زود مامان ميشي و ايندفعه همه چي خوبه روحيه تو حفظ كن

2738
عزيزم واسه منم همينطور شد تو ٦ هفته رفتم سونو قلب نداشت بهم گفتن دو هفته ديگه بيا تو ٨ هفته رفتم باز ...

ممنون عزیزم که گفتی 😘

ببینم خدا چی می‌خواد